Společnost

Andrea Verešová pokřtila svůj kalendář

Sbírání kytiček

MYSTIC ANDREA 2012
Krásná, tajemná, svůdná, něžná, smyslná… taková je Andrea Verešová ve svém novém kalendáři pro rok 2012. Jemně poodhaluje roušku tajemství a přitom stále nechává prostor pro fantazii. Křest luxusního kalendáře Mystic Andrea 2012 proběhl ve středu 11.1.2012 v prodejně společnosti ProCeram na pražském Zličíně za přítomnosti sudiček Yvetty Blanarovičové a Andrey Kalivodové. Akci skvěle moderoval Libor Bouček.

Netradiční křest na začátku roku vybrala Andrea úmyslně. A proč si za sudičky vybrala právě Yvettu Blanrovičovou a Andreu Kalivodovou? „Obě dámy jsou blízké mému srdci. Nesmírně si jich vážím pro to, co v životě dokázaly. Navíc jsou úžasné, velice příjemné a krásné dámy, talentované a temperamentní ženské. Jejich krása vychází zevnitř, zraje jako víno a je důkazem toho, že je nadčasová stejně jako smyslnost a její podoby zachycené v mém kalendáři“,  řekla při křtu Andrea.

To Andrea Kalivodová by nejraději co má na srdci zazpívala: „Mám ráda umění a estetičnost a tím i pohled na krásu. Sále více objevuji krásu a především charisma u žen. Moje jmenovkyně i já máme rády neprvoplánovité myšlenky a mystické projevy, nad kterými je nutné se zamyslet. Myšlenka, hloubka, hudba a fotografie je umění a to nás dvě spojuje,“ zadumaně, ale tradičně s úsměvem prozradila Andrea.

Investorem a zároveň producentem limitované edice kalendáře MYSTIC ANDREA 2012 je společnost ProCeram a.s. – prodejce keramických obkladů a dlažeb. Focení však neprobíhalo v prostorách společnosti ProCeram. Investor dal Andree volnou ruku při výběru exteriérů a interiérů tak, aby se aranžmá každé fotografie mohlo nést v duchu nadčasovosti, extravagance a originality. V návaznosti na historii, tradici a kulturu představuje rozmanitost nejen ženské krásy, ale i různorodost trendů tak, jak je vnímáme v souvislosti s ročním obdobím, dějinami či architekturou.

Focení probíhalo v posledních dnech babího léta v prostorách malebného loveckého zámku Kozel pod taktovkou fotografa Jana Tůmy, stylisty Stana Steinera, módní návrhářky Kateřiny Líblové, maskérek Štěpánky Podroužkové, Zuzany Machalové a kameramana Martina Homana, který dokumentoval i zákulisní dění včetně pohodové atmosféry několikadenního focení.

Pokud nejste majiteli limitované edice exklusivního kalendáře MYSTIC ANDREA 2012, můžete do něj alespoň nahlédnout na webových stránkách www.proceram.cz

 

Mystic Andrea 2012

Mystic Andrea 2012

 Mystic Andrea 2012

Mystic Andrea 2012

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Připravila: Zuzana
Foto : Jan Tůma/ProCeram.CZ
13.1.2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků