Domácnost

Ať je vaše oblečení pořád tak sexy!

Sbírání kytiček

Není nad to udělat si občas volné „holčičí“ odpoledne ve stylu „Sexu ve městě“ a vyrazit s kamarádkami na nákupy zakončené posezením někde nad cappuccinem. Z takových akcí se většinou vracíme s pořádně provětranou peněženkou, ale zato s několika úžasnými módními úlovky, kterými obohatíme naši garderobu.

Když se obzvlášť zadaří, stanou se pak z některých kousků doslova evergreeny našeho šatníku. Ať už jde o nadčasové „malé černé“, lehoučké halenky, sexy topy či jemné rozevláté sukně, nejraději byste je nosila do nekonečna. Ovšem za předpokladu, že budou vypadat pořád tak úžasně, jako když byly nové. Jenže nic netrvá věčně. Většinou se totiž stane, že po několika vypráních svoje milované šatičky posíláme do propadliště dějin, protože vyblednou, ztratí tvar a jejich původní glanc je pryč.

 

Jak zachránit krásu oblečení?

Milé dámy, máme pro vás dobrou zprávu! Řešení je opravdu jednoduché a spočívá ve správné péči! To nejlepší, čím můžete své milované šatičky, sukně a halenky opečovávat, je prací prostředek řady Perwoll. No přeci byste neházela svojí novou halenku z nové kolekce Max Mary do pračky s bavlněnými tričky či ponožkami! Perwoll je speciální prací prostředek, který přináší to pravé řešení pro péči o barevné, bílé či černé jemné tkaniny a zaručí vám, že si je budete užívat nejednu sezonu. Naopak! 


Vaše oblečení bude tak nadčasové, jako je třeba kultovní americký seriál Sex ve městě, jež se právě dočkal dalšího dílu svého filmového zpracování. Jeho uvedení do českých kin sponzoruje právě značka Perwoll. No uznejte, milé dámy, který jiný film tak přesně vystihuje náš svět plný módy, současných trendů, lásky a holčičího přátelství? Vychutnejte si Sex ve městě 2 stejně tak, jako pocit z nádherného módního oblečení, které vydrží díky Perwollu ve vašem šatníku skutečně dlouho. A až půjdete z kina, udělejte si radost a kupte si něco krásného na sebe.


Připravila: Zuzana
Foto: Pixabay
5. 7. 2010

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků