Bio dobroty HIPP

Na zdraví našich dětí záleží nejvíc, a proto se snažíme vybírat pro ně jen to nejlepší. Pokud váháte nad tím, co dát dětem k jídlu, aby to bylo zdravé, máme pro vás tip. Nabídněte jim některou z dobrot, kterou nabízí společnost HiPP.

Titulka pro: Bio dobroty HIPP

Na zdraví našich dětí záleží nejvíc, a proto se snažíme vybírat pro ně jen to nejlepší. Pokud váháte nad tím, co dát dětem k jídlu, aby to bylo zdravé, máme pro vás tip. Nabídněte jim některou z dobrot, kterou nabízí společnost HiPP.

V každé skleničce HiPP je něco navíc
Při výrobě HiPP dodržuje nejpřísnější normy založené na bio zásadách. Myslet a žít bio je mnohem více než sledovat etikety na potravinách. U dětské výživy však vše začíná. Společnost HiPP pečlivě vybírá půdu, nepoužívá žádné chemicko-syntetické postřiky, chrání rostliny pouze přírodním způsobem a zvířata chová v ideálních podmínkách.
HiPP dětská výživa je vyráběna již více než padesát let ze surovin ekologického zemědělství. Aby byla zaručena zdravotní nezávadnost výrobků, podléhá každá sklenička s dětskou výživou více jak dvěma stům šedesáti kontrolám. V laboratořích jsou monitorována rezidua tisíce dvou set škodlivých látek, sledovány jsou i takové parametry, které nepodléhají zákonným normám. Pouze ty produkty, které prošly náročným systémem kontrol, dostanou pečeť Bio kvality HiPP. Každá sklenička má navíc své vlastní identifikační číslo na okraji víčka, podle kterého lze vysledovat původ každé složky v ní obsažené, například pole, kde byla vypěstována BIO mrkev.

Jaké přednosti mohou rodiče od potravin opatřených Bio pečetí HiPP očekávat? „Samozřejmostí je absence aromat, barviv, konzervačních látek, zahušťovadel a geneticky modifikovaných potravin. Kvalitu zvyšuje přítomnost omega-3 mastných kyselin z bio řepkového oleje, které podporují správný vývoj nervových buněk. Důležité je rovněž šetrné zpracování potravin pomocí páry,“ vyjmenovává přednosti Alena Landová, marketingová manažerka společnosti HiPP.

Více informací a tipů hledejte na www.hipp.cz

Připravila. Zuzana
21.11. 2011
Foto: HiPP
 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

SEXSHOP

Holky, koukala jsem se na net a hodně se mi líbí tento erotic ...

CVIČENÍ

Ahoj holky, jaké cvičení preferujete? Doma nebo chodíte ven ...

TEST OTCOVSTVÍ

Holky, prosím o rady... ASAP... řešila jste některá test ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz