Kosmetika

Biofáze probudí enzymy ve vaší pleti

Přemýšlíte, jak oživit svou pleť a vyřešit různé dermatologické problémy?
Vyzkoušejte Biofázi.

Hromadění toxických látek a nedostatečná výživa buněk se kromě zdravotních dopadů projevuje i na vzhledu pokožky a pleti. Objevují se předčasné známky stárnutí, nedostatečná hydratace, tvorba vrásek, ztráta elasticity, povadlá pleť, zvýšená citlivost, alergie, ekzémy, záněty a otoky.


Přípravky řady Biofáze pomáhají aktivovat příslušné enzymy ovlivňující tekutost lymfy a krve a podporují tak odvod toxických látek z tkání a přívod výživných látek k buňkám v místě aplikace. Jedinečnost přípravků Biofáze jako enzymoterapie spočívá v tom, že tato metoda není založena na dodávání enzymů uměle vyrobených, ale na aktivizaci a regeneraci enzymů tělu vlastních, a to díky unikátní kombinaci čistě přírodních éterických olejů.


Je založena na regeneraci buněčných struktur kožní tkáně, které ovlivňuje buněčný stres. Přípravky biofáze pomáhají odbourávat usazené odpadní látky z pokožky, normalizují fyziologické pochody v pleti, příznivě ovlivňují povadlou pokožku, řeší problémy mastné, zánětlivé a citlivé pleti, rozpouštějí tukové cysty.


Přípravky Biofáze můžeme používat denně v rámci běžného ošetření pleti. Jako revitalizační kúru je vhodné přípravky používat každý den navečer po dobu alespoň 3 měsíců, obvykle na jaře (únava po zimním období) a na podzim (regenerace po opalování).


Po odlíčení a tonizaci pleti pleťovou vodou nebo tonikem nakapeme přibližně 10 kapek séra Geranium do dlaně a rozetřeme po obličeji tak, aby roztok nestékal. Necháme působit 10 minut a po úplném vstřebání bez stírání naneseme stejným způsobem sérum Tymián. Séra Geranium a Tymián jsou základem ošetření, a proto je užíváme vždy na začátku každého ošetření. Další séra nanášíme bez stírání ve stejném množství podle typu pokožky a požadovaného specifického účinku. Doba aplikace každého séra je 10 minut. Nakonec ošetříme vhodným krémem nebo gelem.


Jednotlivá séra najdete na www.zdravi-krasa-kosmetika.cz


Potřebujete-li poradit s výběrem vhodné kombinace právě pro vás, můžete se poradit s Vandou Štichovou tel: 777 645 448

Připravila: Katka
Foto: Nobilis
12. 3. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků