Společnost

Brad Pitt: jak začal a skončil příběh velké lásky s Angelinou Jolie

Sbírání kytiček

Idol žen po celém světě je v lítém boji se svojí exmanželkou Angelinou Jolie, která ho obvinila, že ji i její děti fyzicky i psychicky týral.

Spor se týká péče o děti, kromě toho jde i o majetek – o vinice ve Francii, kdy Angelina svoji část bez souhlasu manžela prodala. A možná že právě proto, že si Pitt nebere servítky, jejich děti se proti němu postavily.

A taková to byla láska

Dali se dohromady při natáčení filmu Pán a paní Smithovi. Slavný hollywoodský pár si ale svoje ano řekl až po více než desetiletém vztahu, v roce 2014. A dva roky už šli od sebe. Mají spolu celkem šest dětí, z nichž tři jsou adoptivní. V roce 2002 Angelina adoptovala první dítě, Maddoxe, ze sirotčince v Kambodži, kde natáčela film o Laře Croft. Tři roky nato si přivezla z Addis Abeby holčičku Zaharu Marley. V té době už byl na scéně Brad Pitt, který obě děti adoptoval a dostaly tak příjmení Jolie-Pitt. K nim v roce 2007 přibyl tříletý vietnamský chlapec Pax Thien.

Angelina začala také rodit vlastní děti. Nejprve v roce 2006 dcerku Shiloh a za dva roky dvojčata, chlapečka Knoxe Léona a holčičku Vivienne Marcheline.

V současné době se děti staví po boku své matky. Už v loňském roce se devatenáctiletá Zahara představila jako Zahara Marley Jolie. Před nedávnem se k ní připojila i vlastní dcera Brada Pitta, Shiloh, která požádala o odstranění příjmení jejího otce z jejího příjmení. Dokonce si na to sama najala právníka. A do třetice byla nejmladší dcera Brada a Angeliny, Vivienne, uvedena pouze jako Vivienne Jolie v divadelní hře k broadwayskému muzikálu The Outsiders, který produkovala se svou matkou.  Je jen otázkou času, kdy se k nim přidají, jejich sourozenci, adoptivní syn Maddox už dal najevo, že byl také pro.

Připravila: Šárka Schmidtová

Zdroj informací: cs.wikipedia.org/, Šárka Schmidtová, usmagazine.com
Zdroj fotografií: © Glenn Francis, www.PacificProDigital.com on it.wikipedia.org/wiki
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků