Kosmetika

Claudia Schiffer představuje novou kosmetickou značku

Sbírání kytiček

Kdo by neznal Claudii Schiffer. Je jednou ze stálic modelingového nebe už od konce 80. let, kdy ji objevil hledač talentů na diskotéce v jejím rodném Düsseldorfu. Stala se nestárnoucí ikonou, která bude navždy spojena se světoznámými módními značkami a návrháři. Teď představuje Claudia značku vlasové kosmetiky, jejíž produkty vyvinula s vlasovými experty od Schwarzkopf.

Claudia začínala svou kariéru na sklonku 80. let. Krátce po příchodu do Paříže měla možnost fotit titulku prestižního magazínu Elle a brzy si ji našel i světoznámý módní návrhář Karl Lagerfeld. Nedlouho po svých prvních krůčcích na molech byla vybrána jako tvář značky Chanel. V květnu roku 1995 ji časopis People Magazine zařadil do svého žebříčku nejkrásnějších lidí planety.

Nafotila tolik fotografií pro titulní strany prestižních magazínů, že se dokonce díky tomu dostala do Guinessovy knihy rekordů. Claudia patří mezi modelky, o nichž se dá říci, že nestárnou. V modelingu působí dodnes. Své dlouholeté zkušenosti teď zúročila spoluprací s vlasovými odborníky, s nimiž vyvinula prvotřídní vlasovou kosmetiku, kterou ocení každá žena.

Během své kariéry strávila Claudia Schiffer mnoho hodin u vlasových stylistů, což pro její vlasy představovalo velkou zátěž. Měla příležitost pracovat s největšími vlasovými odborníky, rukama jí prošly tisíce kosmetických přípravků a nabyla velkých zkušeností s vlasovou kosmetikou. Bohužel ale nikdy nenašla výrobek, který by ji uspokojil ve všech ohledech. Proto v ní postupně uzrálo přesvědčení, že by si mohla sama navrhnout svou osobní kosmetickou řadu „dokonalých přípravků“, které by uspokojily i ty nejnáročnější požadavky.

 

 

Značka šitá „na míru“

Spojila se proto s odborníky ze Schwarzkopf a společně s nimi vyvinula přípravky vlasové péče a barev s luxusními výtažky z perel. Jde o novou značku Ultime Essence, která zahrnuje 18 produktů s obsahem luxusní esence z perel, panthenolu, proteinu a keratinu. Jsou rozděleny do pěti řad – Omega Repair, Diamond Color, Crystal Shine, Biotin Volume a Mineral Strenght. Současně s Ultime Essence je tu ještě jed uvádí na trh také Ultime Blonde – speciální kolekci blond odstínů pro luxusně hebké a plavé vlasy.

Přípravky jsou k dostání v běžné síti drogerií od března letošního roku. Na jejich obalech najdete tvář Claudie Schiffer i její podpis.

Připravila: redakce
Foto: Schwarzkopf
12.3. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků