Společnost

Co má společného vévodkyně z Cambridge a finalistky České Miss?

Sbírání kytiček

V sobotu se vám představí čtrnáct finalistek, které budou bojovat o korunku královny krásy. Jednou
z nejočekávanějších disciplín, zvláště u ženské části publika, bude přehlídka večerních šatů. Každý rok se finalistky představují v modelech renomovaných módních domů. Nikdy se jméno návrháře neopakovalo. Velkou zásluhu na tom má pražský butique Obsession, který představuje značku Temperley London.

Co myslíte, že mají společného vévodkyně z Cambridge Kate Middleton, Demi Moore, Jennifer Lopez, Heidi Klum, Reese Witherspoon, Emma Watson, Beyoncé, Rihanna
a finalistky České Miss 2012? Všechny si oblíbily britskou značku TEMPERLEY LONDON. Tato značka dala o sobě vědět před dvanácti lety na londýnském Fashion Weeku, kde sklidila vlnu nadšení.

Od té doby dobyla srdce mnoha žen a dívek. Modely tohoto módního domu se vyznačují jednoduchou nadčasovou elegancí, která podtrhuje ženskost. Filozofie zakladatelky této značky Alice Temperley je dokonale ctít potřebu ženy. „Jsem spíše sportovní typ a preferuji v oblékání jednoduchost a eleganci, proto jsem nadšená, že se budu moci předvést divákům v těchto minimalistických a zatraceně sexy šatech z šedomodrého hedvábí zdobeného na předním díle jednoduchou ozdobou. Cítím se v nich naprosto přirozeně a skvěle,“ svěřila se jedna z finalistek Tereza Fajksová.

Značku Temperley London představuje butique Obsession a na tuzemském trhu se jedná o žhavou novinku. Majitelka tohoto luxusního obchodu Monika Ferby k tomu dodává: „Sledovala jsem tento trand již delší dobu a zároveň jsme chtěla našim klientkám poskytnout něco nového, a proto jsem vsadila právě na nadčasovost této značky“.

O tom, která z finalistek získá největší sympatie a tím i titul Česká Miss 2012, se rozhodne v průběhu slavnostního finálového večera. Ten se bude konat 31. března v Hudebním divadle Karlín a živě jej odvysílá TV Prima Family.

Připravila: Katka
Foto: Česká Miss
27. 3. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků