Kosmetika

Dárkové sety z Marionnaud

Sbírání kytiček

Druhá květnová neděle u nás patří matkám. Síť parfumerií Marionnaud přichystala atraktivní dárkové sety, jejichž obsah potěší ženy všech věkových kategorií.

Každá žena miluje vůně, péči a zkrášlování. Z nabídky exklusivních dárkových kazet určitě najdete tu pravou i pro svou maminku. Na výběr jsou tyto tři značky a tyto sety:

M A R I O N N A U D  B A T H  L I N E  E T U J E

Balíčky s voňavou tělovou kosmetikou zabalené v praktických etujích s veselým pruhovaným vzorem. Obsah i vůně se liší, v setech najdeme od romantických květinových variant přes svěží ovocné až po gurmánské esence.

Sety tělové kosmetiky Marionnaud Bath Line ukryté v praktické taštičce v jarních barvách. V balíčku je schován sprchový krém a tělový peeling. S touto sadou mohou maminky dokonale pečovat o svou pokožku během sprchování. Sprchový krém jemně omyje pokožku a tělový peeling ji hloubkově očistí. Na výběr jsou dvě varianty – lahodná čokoláda s mandlí a exotický elixír granátové jablko s maracujou. Obě varianty jsou k dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 299 Kč.

Cestovní balíčky tělové kosmetiky Marionnaud Bath Line nabízejí praktické řešení na cesty. V barevné pruhované etuji se ukrývají tři přípravky péče o tělo – malý sprchový krém, tělový peeling a tělové mléko. Vybírat můžeme ze dvou variant – kokos a tiaré evokující lahodné letní moučníky a svěží vůně zeleného čaje a jasmínu. Obě varianty jsou k dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 299 Kč.

Sada sprchových krémů Marionnaud Bath Line je ideálním dárkem pro všechny maminky, které rády zkoušejí různé vůně. Praktická pruhovaná taštička obsahuje
5 cestovních sprchových krémů těchto variant: čokoláda s mandlemi, granátové jablko a maracuja, kokos a tiaré, zelený čaj s jasmínem a červený pomeranč s brusinkami. Sada je k dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 449 Kč.

S E T Y  B A Y L I S & H A R D I N G

Několik druhů balíčků tělové kosmetiky v krásných jarních obalech posetých květinami jistě potěší každou maminku. Obsah i vůně setů se liší, na výběr jsou různé varianty s dárkem navíc, či v hezkém atraktivním obalu:

Rozkvetlé sady péče o ruce luxusní edice Royal Banquet – Baylis & Harding potěší nejen dvěma kosmetickými přípravky vysoké kvality či něžnými vůněmi, ale také krásným, jarním vzhledem. V balíčku se skrývá tekuté mýdlo a mléko na ruce, oboje v praktickém balení s pumpičkou. Na výběr jsou tyto tři varianty: Růže a zimolez, šeřík a anglická levandule a citrónový květ a bílá růže. Všechny tři varianty jsou k dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 259 Kč.

Balíček péče o tělo Baylis & Harding v praktické průhledné uzavíratelné taštičce potěší všechny milovnice ovocných vůní. Set tělové péče obsahuje sprchový gel, tělové mléko a jako dárek navíc je přibalena mycí houbička. Vybírat můžeme z těchto tří variant: Kokos & limetka, divoké třešně & fík a citron & mandarinka. Všechny tři varianty jsou k dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 289 Kč.

Balíček péče o tělo Baylis & Harding v ovocem poseté krabičce potěší všechny ženy, které mají rády ovocné vůně. Sada tělové péče obsahuje sprchový gel, tělové mléko a jako dárek navíc je přibalena mycí houbička. Vybírat můžeme ze tří variant: Kokos & limetka, divoké třešně & fík a citron & mandarinka. Všechny tři varianty jsou k dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 169 Kč.

Balíček tělové kosmetiky Baylis & Harding přináší speciální edice SKIN SPA a potěší všechny milovnice kosmetických rituálů. V balíčku se ukrývá čistící tělový krém a tělové mléko s neobvyklou kombinací krásné vůně tropické lilie, kustovnice a sladké vanilky. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 239 Kč.

Balíček tělové kosmetiky Baylis & Harding SKIN SPA je určen pro všechny ženy, které se rády hýčkají. V elegantním setu naleznou čistící tělový krém, tělové mléko a tuhé mýdlo. Všechny přípravky mají zajímavou vůni tropické lilie, kustovnice a sladké vanilky. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 179 Kč.

Balíček tělové kosmetiky Baylis & Harding patří do edice SKIN SPA a ocení ho všechny ženy, které mají rády kosmetické rituály. V setu se ukrývá čistící tělový krém, tělové mléko
a jako dárek je přibalena mycí houbička. Tato varianta nese atypickou kombinaci exotických vůní tropické lilie, kustovnice a sladké vanilky. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 165 Kč.

Balíček tělové kosmetiky Baylis & Harding potěší všechny milovnice jemných vůní. V setu se skrývají dva pomocníci v péči o tělo – sprchový krém a tělové mléko, oboje s něžnou vůní bílého čaje a jasmínu. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 239 Kč.

Balíček tělové kosmetiky Baylis & Harding v květinami posetém obalu ukrývá sprchový krém a tělové mléko s krásnou květinovou vůní šeříku a anglické levandule. Jako dárek navíc je v sadě přibalena mycí houbička. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 165 Kč.

Připravila: Katka
Foto: Marionnaud
11. 5. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků