Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Suchá pleť › Odpověď na: Suchá pleť
12. 5. 2025 v 21:56
#102484
Emma Hudcová
Účastník
Taky ho znám a musím říct, že je skvělý! Moje pleť byla hodně suchá, hlavně teď přes zimu, a po pár dnech používání toho krému z 100% Pure jsem viděla fakt změnu. Líbí se mi, že je to z Kalifornie, není to BIO, ale je to přírodní, velmi pečlivě vybírané a bez zbytečné chemie, takže mám dobrý pocit i z toho, co si dávám na obličej. Určitě doporučuju zkusit, stojí to za to http://www.milujubio.cz/100–pure-pletovy-extra-hydratacni-krem-40-ml