Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Vaření na chatě › Odpověď na: Vaření na chatě
6. 5. 2026 v 20:00
#113801
Denisa Gantová
Účastník
Holky, u nás se překvapivě chytlo loutkové divadlo, vzali jsme variantu s českými pohádkami http://www.kufrik.cz/loutkova-divadla/loutkove-divadlo-ceske-pohadky-pro-nejmensi a fakt super 🙂 Děti si hrají samy, vymýšlí si vlastní příběhy nebo jedou klasiky, co znají. Líbí se mi, že je to skladné, takže to bereme i na chatu bez problému. A hlavně je to zabaví jinak než jen běháním venku, mají u toho klid a soustředí se 🙂