Odpověď na: Vaření na chatě

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Vaření na chatě Odpověď na: Vaření na chatě

#113847

Zdravím, jo to zní dobře, přesně něco takového hledám 🙂 My máme pořád jen pohybové aktivity a někdy už jsou z toho děti spíš přetažené než spokojené. Potřebuju něco, kde se i zklidní a vydrží chvíli samy. To divadlo zní jako fajn kompromis 👍

UŽIVATEL