Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Vaření na chatě › Odpověď na: Vaření na chatě
8. 5. 2026 v 22:13
#113847
Dominika Myslínová
Účastník
Zdravím, jo to zní dobře, přesně něco takového hledám 🙂 My máme pořád jen pohybové aktivity a někdy už jsou z toho děti spíš přetažené než spokojené. Potřebuju něco, kde se i zklidní a vydrží chvíli samy. To divadlo zní jako fajn kompromis 👍