Odpověď na: Operace očních víček

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Operace očních víček Odpověď na: Operace očních víček

#113935
Klára Doležalová
Účastník

Zdravím všechny, já jsem několik měsíců po operaci horních víček a celkově toho vůbec nelituju 😊 Jen mě od zákroku pořád docela trápí suché oči, hlavně večer nebo když dlouho koukám do počítače. Nejsou to vyloženě bolesti, spíš takový nepříjemný pocit řezání a pnutí. Máte některá něco vyzkoušeného, co opravdu pomáhá?

UŽIVATEL