Odpověď na: Darování vajíček

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Darování vajíček Odpověď na: Darování vajíček

#113943
Klára Doležalová
Účastník

Ahoj všichni, já jsem do toho šla minulý rok právě v IVF Zlín a nejvíc mě překvapilo, jak lidsky tam ke všemu přistupují 😊 Měla jsem strach z hormonů i samotného odběru, ale všechno mi dopředu vysvětlili a člověk tam nikdy neměl pocit, že je jen „číslo“. Odběr proběhl rychle a po odpočinku jsem odjela normálně domů. Upřímně jsem čekala mnohem náročnější proces.

UŽIVATEL