Odpověď na: Darování vajíček

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Darování vajíček Odpověď na: Darování vajíček

#113981
Helena Malířová
Účastník

Holky, já měla největší obavu z bolesti a nakonec to bylo opravdu v pohodě 🙂 Po odběru jsem byla jen trochu unavená, ale druhý den už jsem fungovala skoro normálně. Ve Zlíně mají všechno dobře organizované, člověk nikde dlouho nečeká a personál je strašně empatický. Pokud nad tím některá přemýšlíte, určitě si projděte jejich informace, mají to hezky a srozumitelně vysvětlené i na webu.

UŽIVATEL