Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Darování vajíček › Odpověď na: Darování vajíček
15. 5. 2026 v 10:31
#113981
Helena Malířová
Účastník
Holky, já měla největší obavu z bolesti a nakonec to bylo opravdu v pohodě 🙂 Po odběru jsem byla jen trochu unavená, ale druhý den už jsem fungovala skoro normálně. Ve Zlíně mají všechno dobře organizované, člověk nikde dlouho nečeká a personál je strašně empatický. Pokud nad tím některá přemýšlíte, určitě si projděte jejich informace, mají to hezky a srozumitelně vysvětlené i na webu.