Odpověď na: Darování vajíček

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Darování vajíček Odpověď na: Darování vajíček

#114135
Kateřina V.
Účastník

Odběr je v pohodě, jak píší holky. Ale taky jsem ze začátku byla taková nervózní. Injekce jsou maličké, hlídají vás celou dobu a odběr je na chvilku a akorát si celý den tak nějak proležíte a budete unavené. Pokud váháte, běžte, pomůžete někomu, kdo jinak nemá na mimčo šanci 😉

UŽIVATEL