Odpověď na: Dlouhé směny na nohách

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Dlouhé směny na nohách Odpověď na: Dlouhé směny na nohách

#114212
Lisa Lisa
Účastník

Jojo normálně hodíš odměrku a rozšejkuješ. Ale občas si to rozmíchám třeba i do kaše nebo jogurtu. Nedělá to žádný hrudky ani nic. Dřív byl ten Alavis chuťově trošku hořkej, ale teď to podle mě dost vylepšili a dá se to za mě už úplně v klidu.

UŽIVATEL