Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Dlouhé směny na nohách › Odpověď na: Dlouhé směny na nohách
27. 5. 2026 v 15:50
#114212
Lisa Lisa
Účastník
Jojo normálně hodíš odměrku a rozšejkuješ. Ale občas si to rozmíchám třeba i do kaše nebo jogurtu. Nedělá to žádný hrudky ani nic. Dřív byl ten Alavis chuťově trošku hořkej, ale teď to podle mě dost vylepšili a dá se to za mě už úplně v klidu.