Odpověď na: Bolesti zad ze sezení

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Bolesti zad ze sezení Odpověď na: Bolesti zad ze sezení

#114268

Čauky, já jsem byla ze sezení doma taky úplně rozlámaná, hlavně bedra a za krkem jsem měla úplně ztuhlý. Já jsem si pořídila tady tuhle zdravotní https://www.adaptic.cz/zdravotni-zidle/adaptic-butterfly/ Má takovej pohyblivej sedák, takže nesedíš úplně strnule a mě teda hrozně ulevilo. když potřebuješ, tak se normálně opřeš a relax, Dobrý je na ní to, že při práci tě to zároveň nutí sedět mnohem přirozenějc. Nejsem teď tak zničená po práci na tom noťasu, i když u toho kolikrárát musím být až do večera.

UŽIVATEL