Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Granule na citlivé zažívání
- Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Alžběta Horová a poslední změna proběhla před 1 měsícem.
-
AutorPříspěvky
-
-
10. 5. 2026 v 15:20 #113860Veronika DaňkováÚčastník
Holky moc děkuji za zkušenosti, nejčastěji se tu opakovala značka Grandorf, objednala jsem a zatím musím zaklepat ale žádné průjmy a sedí. :))
-
6. 5. 2026 v 15:26 #113800Alžběta HorováÚčastník
U nás se nejvíce osvědčily granule Marp Holistic, kupujeme už roky pro dva pejsky https://www.krmiva-pucalka.cz/granule-pro-dospele-psy/?f%5Bp%5D%5B4%5D%5B0%5D=12&f%5Bp%5D%5B18%5D%5B0%5D=29 . Tady mají velký výběr jak granulí i všeho ostatního.
-
18. 5. 2026 v 16:29 #114028Kateřina V.Účastník
Která příchuť má u vás největší úspěch? Mám v plánu je vyzkoušet 🙂
-
20. 5. 2026 v 11:14 #114065Alžběta HorováÚčastník
Nejvíce chutnají asi ty Marp jehněčí ale i lososové. Snese obě :). Jinak pokud si nejsi jistá příchutí, Krmiva Pučálka má v nabídce více velikostí, i malé, takže můžeš vyzkoušet. My jsme to tak dělali.
-
-
24. 4. 2026 v 0:12 #113579Dominika MyslínováÚčastník
Zdravím, taky doporučím granule od značky Grandorf 👍 Má jednoduché složení bez kuřete a zbytečností, což byl u nás velký rozdíl. Líbí se mi, že jsou dobře stravitelné a naše Elza po nich nemá nadýmání ani průjmy. Navíc jí fakt chutnají, takže jsme ji nemuseli nikdy přemlouvat. Za mě super volba pro citlivé psy http://www.rebeldog.cz/produkt/krd-gddd1203-111__grandorf-granule-pro-psy-adult-medium-maxi-krocan 😊
-
21. 4. 2026 v 21:56 #113552Jana UhlířováÚčastník
Ahoj, my jsme měli u fenky úplně stejný problém, pořád citlivé bříško a nic moc nepomáhalo 😕 Nakonec jsme přešli na značku granulí Grandorf a musím říct, že se to hodně zlepšilo. Je to monoprotein, takže jen jeden druh masa, a celkově je to šetrné na trávení. Stolice se upravila a hlavně už nemá ty výkyvy jako dřív 🙂
-
12. 4. 2026 v 22:01 #113393Hanka LýskováÚčastník
My nedáme dopustit na značku Grandorf, mají na výběr přímo hypoalergenní, bez obilovin a fakt mají skvělé složení, několik příchutí, různých mas.. ve stejné kvalitě mají i konzervy, ze všech jiných mě fena průjmovala a tady i po celé konzervě má pevnou stolici + se tolik nenadýmá, je to fakt super. 🙂 Objednávám na rebeldog.
-
14. 4. 2026 v 22:00 #113440Eliška VondrákováÚčastník
Ty jejich konzervy jsou fakt nejlepší.. můj pes je miluje, nemá žádné žaludeční problémy a fakt mu perfektně sedí a složení je taky skvělé. 🙂
-
-
10. 4. 2026 v 17:58 #113363Veronika DaňkováÚčastník
Ahoj, jaké granule má váš pejsek? Na citlivé zažívání? Moje fenka má časté průjmy, je vyšetřená a vše v pořádku.. tak hledám nějakou alternativu v rámci granulí, které jsou pro pejsky s citlivým zažíváním. 🙂
-
-
AutorPříspěvky
- Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.