Jakou rychlovarnou konvici máte?

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Jakou rychlovarnou konvici máte?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Autor
    Příspěvky
    • #114456
      Lisa Lisa
      Účastník

      Marky já má tady tuhle https://www.eta.cz/shop/rychlovarna-konvice-eta-emma-5595-90010-bila-eta559590010/p615419/ Má schovaný to topný těleso pod nerezovým dnem, takže se uvnitř čistí fakt dobře. Super je, že si můžeš nastavit teplotu podle toho, co zrovna děláš, na čaj nebo kafčo. A fajn je i to, že umí teplotu udržovat, takže když se někde zakecám nebo odběhnu, nemusím dávat vařit vodu hned znovu. A ještě má takovej dovjitej plášť, takže zvenku není rozpálená jako některý jiný konvice.

      • #114502

        Jé díky moc. Ta vypadá fajn, ale nedělej ji i v černý barvě? My máme všechno v kuchyni lazený spíš do tmava. Tak by tam úplně svítila 😀

    • #114415

      Ahoj holky, jdu si pro radu 😊 Vybírám teď novou rychlovarku a nějak se v tom ztrácím. Jakou máte doma vy a jste s ní spokojený? Hledám něco, co se dobře čistí, ideálně žádné zbytečný záhyby, kde se drží kámen. A super by bylo, kdyby šla nastavit i teplota vody. Moc díky za tipy.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.
UŽIVATEL