JÍDLO LÁSKY # RAW STRAVA # WORKSHOP EVOU KAVKOVOU pro KRÁSNÝ, MLADISTVÝ VZHLED a CELISTVOST v ECOart

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum JÍDLO LÁSKY # RAW STRAVA # WORKSHOP EVOU KAVKOVOU pro KRÁSNÝ, MLADISTVÝ VZHLED a CELISTVOST v ECOart

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #71536

   Eva Kavková, průkopnice raw stravy v Čechách (díky své bohaté praxi) pomáhá i vám vnímat mnoho aspektů, jak s raw stravou pracovat za hranice skvělých receptů.

   Tří-hodinový workshop spojený s ochutnávkou a malou ukázkou přístrojů a receptů, výborné zásadité kávy a tipů, jak zařadit “účinné změny” do každodenního života pro sebe i rodinu.

   Jako bonus si povíme o pěstování formou permakulturního zemědělství a pro účastníky bude nestandardní nabídka pro odběr přes Jídlo Lásky (bedýnek z permakulturní farmy).

   Můžete se těšit na odpovědi na související otázky, které bychom od jídla nečekali.

   Jak sama Eva Kavková říká:“Projekt Jídlo Lásky jsem založila jako výsledek své dlouholeté vize a práce na sobě, která mě dovedla právě až na syrovou stravu. Jako člověk dlouhá léta žijící pouze racionálním pohledem na svět mi nešlo vnímat svět jinak než přes hmotu a vše, co se dalo fakticky nebo hmatatelně ověřit. Věřila jsem v tento způsob vnímání světa i sama sebe tak dlouho, než mi můj život ukázal, že se mi po dosažení všech milníků možných dosáhnout ve hmotě stále nedostává odpovědí na mé otázky..

   Přijďte se dozvědět více 🙂

   Délka wokrshopu: 3 h
   Cena workshopu: 500,- Kč / Kapacita je omezena

   ECOart SALON ROLLAND, Francouzská 17, Praha 2, 120 00,Tel: 725 783 123, E-mail: rolland@rolland.cz

   http://www.ecosalonrolland.cz
   http://www.jidlolasky.cz

   SHOWROOM ORGANICKÁ KOSMETIKA ROLLAND ﺍ ACADEMY ROLLAND ﺍ KREATIVNÍ KADEŘNÍCI ﺍ KOSMETIKA A MASÁŽE ﺍ PROMĚNY NEW YOU ﺍ GALLERIE ﺍ EVENTY ﺍ WORKSHOPY ﺍ ŠKOLENÍ ﺍ REKVALIFIKACE

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.