Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Kuchyňský robot
- Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Alžběta Horová a poslední změna proběhla před 1 měsícem a 2 týdny.
-
AutorPříspěvky
-
-
9. 5. 2026 v 14:29 #113851Alžběta HorováÚčastník
Eta má vymakané roboty, super je, že mají hodně příslušenství k dokoupení. My máme tento model https://www.eta.cz/shop/kuchynsky-robot-eta-gratus-kuliner-ii-origin-2038-90000-bily-eta203890000/p694645/ a zatím v té sestavě je všechno, co jsme potřebovali. Je výkonný a tichý. Jiný bych už nechtěla.
-
26. 1. 2026 v 15:38 #112063Lisa LisaÚčastník
Hlásím se do klubu 😄 mám doma taky toho robota od Ety a fakt bych ho nedala z ruky. Nejvíc mě baví, že má váhu přímo v míse. Normálně tam házím mouku, cukr, všechno rovnou a nemusím tahat žádnou extra váhu po lince. Hned vidím kolik toho tam mám, jakou mám rychlost, někdy si zapnu i časovač a jdu mezitím řešit děti nebo kafčo 😅.
-
18. 11. 2025 v 20:42 #110795Eliška VondrákováÚčastník
Čauky, já miluju svého robota Presidenta od Tescomy. 😊 Byla to větší investice, ale je bohatý na příslušenství, je tam i kovový mlýnek na maso, fakt za tu cenu perfektní. Moc mi usnadňuje práci v kuchyni.
-
15. 12. 2025 v 18:53 #111372Hanka LýskováÚčastník
Taky mám tohoto robota. :)) Nezadrhává se, dělá krásné těsto, moc mi vyhovuje, zvládá to s ním i manžel.
-
-
18. 11. 2025 v 17:34 #110787Petra FuxováÚčastník
Díky moc holky. 🙂 Nevíte, jaká jak je to s ním se zárukou? 🙂 Přece jenom to není zrovna kousek za pár stovek.
-
19. 11. 2025 v 23:47 #110823Alena PtáčníkováÚčastník
Hele dá se tam u nich vychytat desetiletá prodloužená záruku na ten motor. To je docela fajn, protože většinou u těch robotů je to část co se může asi nejvíc pokazit. Stačí pak jen tady u nich na stránkách dohrát ten paragon a vyplnit tenhle formulář https://www.eta.cz/prodluzka/
-
-
13. 11. 2025 v 15:18 #110644Anička ViÚčastník
Ahoj, já jsem hodně spokojená s tímhle https://www.eta.cz/kuchynsky-robot-eta-gratus-kuliner-ii-max-2038-90010-sedy-eta203890010/p694644/ už jsem v něm dělala skoro všechno a úplná paráda. Neumím si to bez něj už ani představit, fakt rychle jsem si na to zvykla, že dělá všechny ty nepříjemný věci za mě 😀 chci si k němu dokupit i vakuovačku.
-
15. 12. 2025 v 17:50 #111367Lisa LisaÚčastník
Mám ho a je perfektní, taky nevím jak jsem fungovala bez něho 😀 a tu vakuovačku mám a rozhodně můžu doporučit, je to skvělá vychytávka 😉
-
14. 11. 2025 v 13:01 #110664Kamila NovotnáÚčastník
Taky mám tenhle model od Eta, dostala jsem ho od manžela, protože jsem už hrozně nadávala na ten starej, co jsem měla a tenhle je úplně jinej level. Je fakt perfektní a nemá problém vůbec s ničím!
-
-
11. 11. 2025 v 23:21 #110615Petra FuxováÚčastník
Čauky holky, uvažuju, že si pořídím novýho kuchyňskýho robota. Mám teď jen takovej základní, levnej model a upřímně… je dost na nic 😅. Zvládne sotva těsto na palačinky a při tužším už se skoro vaří. Ráda bych něco výkonnějšího, co fakt utáhne třeba i kynutý těsto a má i víc nástavců. Hodíte mi nějakej tip, co máte doma? 🙂
-
-
AutorPříspěvky
- Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.