Nádobí

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #96260
      Veronika Daňková
      Účastník

      Já kupuji jinde, tescomu moc neprožívám 🙂

    • #96142
      Barbora Holkova
      Účastník

      Nádobí kupuju nejčastěji v ikei, není to drahé a po čase to musíme stejně dokupovat nebo měnit, protože to děti rozbijí.

    • #96062
      Lenka Prášilová
      Účastník

      Já teda kupuju hlavně pepco, action, ikea. Tam mají hezké věci a za pár korun. A řekla bych že i teda kvalitní, docela mě to překvapilo, jak se zlepšily. 🙂

    • #95899
      DanutaTvrn Trvnitá
      Účastník

      Ahoj. Já tyhle věci nakoupila na BAKLY. Je to super eshop, kde seženeš hodně věcí do domácnosti. Právě od vybavení kuchyně až po nějaké kousky nábytku. Věci nabízí kvalitní a jsou hezké. Mně osobně se na nich moc líbí ta originalita až minimalistický styl.

      • #96667
        Anna Mazurová
        Účastník

        A nemáte někdo doma ty servírovací talíře Bitz z kameniny, prosím? Přijdou mi hodně originální a moc hezké, ale můžu je dát normálně do myčky s ostatním nádobím?

      • #96719
        Eva Záleská
        Účastník

        Já je dávám do myčky a nikdy se jim nic nestalo, takže bych se toho nebála.

      • #96688
        Veronika Daňková
        Účastník

        Mám je od nich a dost toho vydrží, materiál je super a chválí mi je každá návštěva. :)) Normálně je do myčky dávám a jsou pořád jak nové

      • #96005
        Hedvika Malá
        Účastník

        Joo, tento eshop je super. Profláklé věci tam opravdu nenajdeš, ty jejich mají úplně jiný nádech, než ty běžné z jiných obchodů. Já si třeba moc zamilovala tato talířky. Jsou naprosto dokonalé a prostě netradiční https://www.bakly.cz/bitz-servirovaci-talir-17cm-blacklilac-14105. :))))

    • #95869
      Veronika Nováková
      Účastník

      Já kupuju všechno tady https://www.i-domacipotreby.cz/berlinger-haus/. Mají tam velký výběr za příznivé ceny. Nejvíc mě baví nádobí s mramorovým povrchem a nebo litinové pekáčky. 🙂 Na chleba, maso nebo i na gril, super. 🙂

      • #96003
        Danka 88
        Účastník

        Aha, vidíš tak na i-domacipotreby, jsem se ještě nedostala. Každopádně díky za odkaz. Ty ceny jsou fakt hezké. A mají moc pěkné desingy toho nádobí. Já mám všechno laděno do černa, takže to se mi hodí. 🙂

    • #95859
      Simona Strakatá
      Účastník

      Ahojky, záleží, co za nádobí myslíš? Nádobí na přípravu jídla – hrnce, dózy na pečení nebo na servírování – talířky….

    • #95803
      Danka 88
      Účastník

      Holky kde kupujete nádobí? Klasicky Tescoma a taková ty „profláklé“ značky nebo kupujete někde jinde?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.