suchá pokožka

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum suchá pokožka

  • Toto téma obsahuje celkem 18 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Bella 4 a poslední změna proběhla před 2 dny a 1 hodinou.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #96745
      Bella 4
      Účastník

      Iuvenio mi taky moc vyhovuje. Mám suchou a celkem citlivou pleť a tohle je konečně kosmetika, která mi perfektně sedí a nemám konečně neustále na tváři šupinky, pocit pnutí apod. a navíc mi vyhladila i vrásky okolo očí a na čele 🙂

    • #96449
      Jitka K
      Účastník

      Mně hodně pomohl filtr na chlór, od té doby co ho mám namontovaný ve sprše tak už vůbec pokožku nemám tak vysušenou, je to super věc. Koukněte na https://www.dionela.cz/sprchove-filtry/c-80

    • #96426
      Helenka M
      Účastník

      A co vám pomáhá na suché ruce? Mně skoro nic a nesnáším mastné krémy, protože potom se člověk nemůže ničeho dotknout. Sdílejte co vám vyhovuje, ideálně s přírodním složením.

    • #96065
      Erika Rezá
      Účastník

      No na tělo používám třeba lactovit a nebo i suché oleje. Na obličej jsem si moc oblíbila kosmetiku od Iuvenio. S tou jsem velmi spokojená.

      • #96186
        Milinka Kl
        Účastník

        A používáte i jiné přípravky na odličování? S tím mám také problém, že mi pleť hodně vysušují. Případně i nějaké sérum nebo jen krém?

      • #96320
        Erika Rezá
        Účastník

        Mám přesně tuhle sadu https://www.iuvenio.com/startovaci-set/. Je tam čistící gel, pleťová essence, sérum a krém. Pak jsem si ještě dokoupila krém na noc Moon. Pleť mám hydratovanou, krásně vyhlazenou a naducanou. 🙂

    • #96014
      Alizee Kmetová
      Účastník

      Co vám vyhovuje na každodenní používání pro suchou a citlivou pleť? Mám problém najít kosmetiku, která mi pleť nedráždí

      • #96274
        Ditka Kratochvilka
        Účastník

        Taky mám poměrně citlivou pleť a skvěle mi sedí česká veganská kosmetika Iuvenio. Je bez parfemace a je hodně účinná, mám díky ní pleť vyloženě omlazenou 🙂

    • #95849
      Jiřina Krtinová
      Účastník

      Já používám bílou vazelínu, ale někdy mi po ní kůže dost zčervená a mám pocit, že zhorší. Nevíte, čím by to mohlo být?

    • #90533
      bertik ber
      Účastník

      Dlouho jsem hledala opravdu kvalitní a účinnou kosmetiku a objevila jsem tuhle japonskou značku https://www.byfemme.cz/pro-labo-concept/ mají nejen kosmetiku, ale i doplňky stravy pro krásu a musím říct, že mám pocit že jsem omládla aspoň tak o 10 let co jí používám, a troufám si říct, že ani nepřeháním… :))

    • #90498
      Sandra kolářová
      Účastník

      Ahoj, mám hodně suchou pokožku, zejména na loktech a rukách. A na na rukou mi i místy pokožka praská, snažím se mazat co mi přijde pod ruky, zkouším hodně masné krémy, dělám si i zábaly na ruce, ale stejně mi praskají. Čím si mažete pokožku vy nebo jak se o ni staráte?

      • #90632
        Jaruna Bystrá
        Účastník

        Na promazávání používám Local Cream od protopanu, je pro suchou pokožku nebo pro atopiky. Takže bych ho určitě vyzkoušela. Já se s ním sama promazávám a mažu i dcerku, protože má atopický ekzém.

      • #90789
        Sandra kolářová
        Účastník

        Děkuji moc určitě ho vyzkouším, vyhledala jsem si ho a objednala jsem si k tomu ještě ten sprchový olej a tělové mléko a už se těším jak vše vyzkouším.

    • #79329
      LucaMirkova
      Účastník

      Já myslím, že ti poradí dobře, kamarádka má syna a ten trpí na ekzem a také si nechala poradit a doporučit. A říkala, že se mu ten ekzem o dost zlepšil!

    • #79328
      Petra Svetra
      Účastník

      Tak to moc děkuji, už jsem jim napsala, tak jsem zvědavá co mi doporučí :-p

    • #79327
      LucaMirkova
      Účastník

      Zkus napsat na tento email info@topicrem.cz a oni ti poradí a doporučí co pořídit, já od nich používám pár věcí jsem s nimi velmi spokojená!

    • #79326
      Petra Svetra
      Účastník

      Zdravím jaký krém se Vám osvědčil na suchou pokožku? Mám hodně suchou pokožku a nemůžu najít nějaký vhodný krém, aby byla vláčná 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.