Vánoce 2017 dárky

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Vánoce 2017 dárky

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Teriina3 a poslední změna proběhla před 6 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #75719
      Teriina3
      Účastník

      Jo jasně, je to dárkový poukaz do Studia Springer 😉 podívej se sem http://www.studiospringer.cz/

    • #75718
      Erikkaa
      Účastník

      Ahoj Teriino3, můžu se zeptat od koho ten dárkový poukaz je? Které krejčovství dává dárkové poukazy? Přítel bude mít 40, tak bych chtěl pro něj nový oblek, ale netroufnu si jeho velikost, přecejenom by mu to nemuselo sedět, tak sem si říkala právě nechat ušít, což by dárkový poukaz vyřešil 🙂

    • #75717
      Marie Dead
      Účastník

      Ahoj jelikož bojuji celý život s váhou, jde mi to furt na horu a dolu.Mám velký problém s pravidelnosti stravy jelikož mám náročné zaměstnání.Manžel mi pořídil koktejly na hubnutí.

    • #75716
      Pavlína Koutná
      Účastník

      Ahoj osobně jsme dostala lívanečník, nůžky na drůbež, spodní prádlo, trička, svetr, zlaté náušnice a v neposlední řadě tuhle e-cigaretu https://www.gallagher.cz/elektronicke-cigarety/elektronicke-cigarety-eleaf/elektronicka-cigareta-eleaf-icare-160/. Manžel dostal také spodní prádlo, trička, SD kartu do fotoaparátu, hru pivní párty a poukaz do pivovaru s neomezenou konzumací a řidičem (to jsem samozřejmě já). Také jsem dostali nějaké finanční dary a za ně si koupíme asi nějaké hrnce do kuchyně co nám chybějí.

    • #75715
      Teriina3
      Účastník

      Já jsem dostala dárkový poukaz na ušití oděvu na míru. Z čehož jsem fakt natšená. Ježíšek věděl, že jsem si chtěla nechat ušít kostýmek:)

    • #75714
      Alena Hofírková
      Účastník

      Já jsem milovnicí puzzlí,takže každý rok pod stromečkem nějaké pěkné najdu.

    • #75713
      Yvonne Petrova
      Účastník

      Já kupovala kamarádce (přítelkyni mého bratra) rukavice a šálu. A druhé kamarádce modrý lehký šátek a k tomu ve stejné barvě naušnice (bižu samozřejmě 😀 ). Obojí potěšilo 😉
      Mě osobně by potěšila knížka (ráda čtu Agathu Christie), dobrá káva nebo víno, hrnek na kafe nebo konvička, skleničky na víno, karafa, kosmetický balíček,..

      Snad někomu pomůže na příští rok 🙂

    • #75712
      Daniela Nová
      Účastník

      My už si posledních pár let s dospělými, v rámci prevence hromadění nesmyslů a nechtěných dárků, nadělujeme jen knížky a jedlé dárky – ale spíš něco originálního, i když káva a čaj asi nikdy neurazí, teď máme třeba pro babičky a tety nakoupené sirupy s pravým zlatem a esenciální oleje v krystalech do jídla.
      Dětí se to samozřejmě netýká, ty mají hromádku klasických dárků – slečna si napsala o poníky z My Little Pony, dostane taky pár knížek, lego a pískovací obrázky. A kluk lego, nějakou bambitku a 3D pero z nc.cz na prostorové kreslení. 🙂

    • #75711
      Marga
      Účastník

      Ahoj holky, co jste daly svým bližním pod stromeček? Ráda nasbírám nápady na příští roky, protože mám vždy problém vymyslet něco nového a originálního. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.