Výročí

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Bibiana Senová a poslední změna proběhla před 12 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #90504
      Bibiana Senová
      Účastník

      Mohu doporučit obchod s dárky http://www.darkoviny.cz, já tam nakupuji moc ráda.

      • #90609
        leno syko
        Účastník

        Dárkoviny jsou moje srdcová záležitost. Nakupuji tam téměř vždy dárky, mají velký výběr a moc koupila jsem hodně darkáčů. Třeba jahodovo-malinový je skvělý.

      • #90647
        Bibiana Senová
        Účastník

        Ten jsem ještě nekoupila, voní hezky? Na ty darkáče jsem se dívala, ale ještě jsem je nikomu nedarovala.

    • #90156
      Sandra kolářová
      Účastník

      Já si teda dost všímám co by zrovna přítel potřeboval 😀 Naposledy se mu rozbily hodinky a atak jsem mu pořídila nové a to chytré a byla spokojený 🙂

      • #90199
        Tereza nováková
        Účastník

        To je bezva nápad.. Ale já nemám s žádnými zkušenost.. Sama hodinky nenosím.. Nemáš tip kam bych na to mohla mrknout? Kde si je vlastně pořizovala? 🙂

      • #90208
        Sandra kolářová
        Účastník

        Kupovala jsem je tady https://www.carneo.cz/ mám už z carneo.cz více věcí a jsem s nimi moc spokojená, mají tam skvělý výběr a za moc super peníze 🙂

      • #90224
        Tereza nováková
        Účastník

        mockrát ti děkuju za tip.. hodinek je tam fakt spousta a moc pěkných.. tak když už tak o tom přemýšlím.. možná bych mohla zkusit koupit i pro sebe 😀

      • #90242
        Sandra kolářová
        Účastník

        Jen jdi do toho 🙂 Mají je tam za opravdu dobré peníze 🙂 A kvalitní a hodně funkcemi.. 🙂

    • #90128
      Tereza nováková
      Účastník

      Ahojky.. Hledám nějaký dárek pro svého muže k výročí.. Nenapadá mě absolutně nic 😀 Co jste kupovali například vy svým drahým polovičkám? 🙂 Třeba se nechám inspirovat:-)

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.