Ester Malá

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 36. až 70. (celkem z 300)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Palubák do letadla #112474
    Ester Malá
    Účastník

    Hezký večer, mrkněte na obchod-kufry. Mají za mě největší výběr, spoustu kvalitních kufrů různých rozměrů. Mají hlavně skvělý zákaznický servis, kufr mi přišel hned druhý den, za mě opravdu velká spokojenost. 🙂

    odpověď na: Stahovací prádlo #112473
    Ester Malá
    Účastník

    Já taky zhubla díky Ketodiet. Hubla jsem plynule, mám dole cca 13 kilo, ještě mi zbývá cca 5 abych byla spokojená. Nehoní mě chuť na sladké, mají spoustu sladkých teček k TV, které zaženou mlsnou. 🙂 I proteiny mají moc dobré.

    odpověď na: Optika v Brně #112472
    Ester Malá
    Účastník

    Zdravím, Optika Gemini je skvělá, mají spoustu různých tvarů obrouček, moderní a kvalitní. Já od nich kupuji brýle druhým rokem, personál mi vždy pomůže vybrat to, co mi sedí nejvíc. Mají je i vzhledem k té kvalitě za rozumnou cenu. Ráda se tam vracím. 🙂

    odpověď na: Jaký protein? #112471
    Ester Malá
    Účastník

    Já mám od Citronku už vyzkoušený whey protein jahodový, vanilkový, čokoládový a nejvíc mi chutnal čokoládový. Jak psala Bella, je fakt jemný, mě z něj jako z jediného proteinu nenatahuje, není mi na zvracení a s vodou chutná jako shake z mekáče. :))

    odpověď na: Pojištění cestovní #112470
    Ester Malá
    Účastník

    Taky odsud ráda zřizuji pojistku, nemají tak přestřelené ceny, dám pár osobních údajů a listuji nabídkami jednotlivých pojišťoven a vybírám dle toho, co zrovna potřebuji a co mě dává největší smysl. Je to daleko lepší než přes finančního poradce, vyberu si opravdu to, co potřebuji já a za rozumnou cenu.

    odpověď na: Palubák do letadla #112411
    Ester Malá
    Účastník

    Hele chápu 😄 taky jsem jednou koupila nějakej levnej a po jedný dovče vypadal, jak kdyby jel na cestu kolem světa 😄 Teď mám malej palubák od March a jsem s ním fakt spoko Brala jsem ho z Nejkufry tady
    https://www.nejkufry.cz/cestovni-kufr-march-bel-air-s-1290-52-17/ Je to takovej ten akorát do letadla. Není to žádnej obr, ale narveš tam překvapivě dost. Kolečka se mu nezasekávaj, takže žádný tahání. A materiál je fakt pevnej, už mi ho párkrát na letišti hodili jak pytel brambor a nic 😅

    odpověď na: Prací prostředky #112367
    Ester Malá
    Účastník

    Vonné oleje přímo do praní nedávám, protože jsem se párkrát spálila, že to podráždilo kůži. Ocet mi na prádle nezůstává, jen ho dávám málo a hlavně do máchání, u ručníků to naopak pomáhá, aby nebyly zatuchlé. Nakupuju na Alpíku, mají tam docela velký výběr pracích prášků a gelů bez zbytečné parfemace, takže si člověk vybere podle toho, co mu sedí. A když chceš prádlo voňavější, tak se mi osvědčilo prát s rozumnou dávkou a pak prádlo sušit na vzduchu, to udělá hodně. Když už tam budeš, mrkni i na kosmetiku, já si tam beru i krémy a sprcháče, protože mají fakt široký výběr a dá se vybrat šetrně i pro citlivou kůži.

    odpověď na: Bolest krční páteře #112308
    Ester Malá
    Účastník

    Ali mě upřímně hodně pomohla výměna polštáře. Zjistila jsem, že jsem měla celou noc hlavu úplně blbě zalomenou a pak se nemůžu divit, že vstávám jak robot Vzala jsem si tady tenhle anatomickej nastavitelnej polštář https://hevisleep.cz/products/hevi-pillow a je to mega změna. Dá se upravit na výšku i tvrdost. Uvnitř je nasekaná paměťová pěna, takže si to prostě upravíš podle sebe. Já si s tím pár večerů laborovala, než jsem trefila ideál, ale od tý doby rána o dost lepší.

    odpověď na: Prací prostředky #112284
    Ester Malá
    Účastník

    Ahoj, řešila jsem to samé, protože klasické aviváže mi sice prádlo provoněly, ale pak jsem měla pocit, že to je na kůži nepříjemné a někdy nás z toho i svědilo. Nakonec jsem doma hodně vyřadila chemii a zjistila jsem, že prádlo může vonět i bez toho, jen to chce jiný přístup. Místo aviváže dávám buď úplně nic, nebo trochu octa do přihrádky, a prádlo je pak měkké a hlavně není přearomované. Když chci vůni, tak spíš jemnou a čistou, ne takový ten těžký parfém. A taky mi pomohlo prádlo dobře dosušit a nenechávat ho dlouho v pračce, protože pak jde cítit zatuchle i při sebelepším praní.

    odpověď na: Přestalo nám to klapat v posteli #111782
    Ester Malá
    Účastník

    Joo v klidu 😄 balík přijde úplně nenápadnej. Balí to do obyč krabice nebo bublinka, žádný nápisy, žádný „aha“ pohledy od kurýra nebo sousedky nehrozej 😂

    odpověď na: Přestalo nám to klapat v posteli #111767
    Ester Malá
    Účastník

    Jak už jsem psala, tomu mýmu to najede tak do hoďky. Nemusí se to brát nějak dlouhodobě aby to účinkovalo. Spíš to funguje jako tabletka před.

    odpověď na: Korekční páska do kanclu #111754
    Ester Malá
    Účastník

    Ali já jsem si ji objednávala na netu z toho jejich shopíku tady https://www.uhu.cz/uhu-korekcni-paska-glue-roller-permanent-refillable-84-mm-x-165-m.html Ale zrovna předevčírem jsem viděla, že ji maj i v Kafáči 🙂

    odpověď na: Přestalo nám to klapat v posteli #111742
    Ester Malá
    Účastník

    Bere tady ten Red Power https://supererekce.cz/26-red-power-10-tobolek-1-runner-zdarma.html Má to takovej nájezd do hodinky, funguje to dobře. Spoko jsme fakt oba 🙂

    odpověď na: Přestalo nám to klapat v posteli #111718
    Ester Malá
    Účastník

    Hele fakt tě můžu uklidnit, tohle se děje skoro v každým dlouhodobým vztahu. Věk, stres, práce, děti… ono se to nasčítá. U nás to bylo dost podobný. Ten můj to řešil tak, že začal brát takový tabletky ze Supererekce musím říct, že to hodně pomohlo. Nejen fyzicky, ale i psychicky. Dneska se naštěstí i tohle dá řešit, buď v klídku.

    odpověď na: Korekční páska do kanclu #111715
    Ester Malá
    Účastník

    Hele s bělítkem člověk fakt musí umět a spíš je to jen na malý chybičky, jinak je to flekatý nebo se to loupe. Já už leta používám korekční pásku od UHU, za mě nejlepší tady na ty opravy 🙂

    odpověď na: Horkovzdušná fritéza #111542
    Ester Malá
    Účastník

    Objednávala jsem si to přímo z toho jejich shopu tady https://www.eta.cz/friteza-horkovzdusna-eta-fritta-spectra-6168-90000-cerna-eta616890000/p905459/ Když tam vyplníš takovej formulář, tak dávaj prodlužku záruky až na 3 roky 🙂

    odpověď na: Horkovzdušná fritéza #111523
    Ester Malá
    Účastník

    Čauko 🙂 já mám doma horkovzdušku od ETY a musím říct, že to ušetří mega času, hlavně když nestíháš. Ta naše má sedmilitrovou nádobu, takže se tam daj dělat na pohodindu i větší porce. Má spoustu přednastavenejch programů, takže žádný složitosti. A cenově nás vyšla kolem dvojky.

    odpověď na: Dárek pro kamarádku #111485
    Ester Malá
    Účastník

    Já tady kupuju vždycky i lékořicové pendreky, víno, kávu a čaje. Jak pro sebe, tak i pro známé jako dárek, pozornost i do školy učitelkám. Vždycky mají všichni velkou radost, s tímto si myslím že nešlápnete vedle. 😊

    odpověď na: Úklidové pomůcky #111467
    Ester Malá
    Účastník

    Taky tu nakupuji, mám ráda tento e-shop, protože je spolehlivý, většinou mají vše skladem, stalo se snad jen 1x že něco neměli. Mají i spoustu eko, bio produktů a všeho. Kupuji tu i utěrky, jak papírové, klasické, toaletní papír, mají ty velké balení za rozumnou cenu. 😊

    odpověď na: Boj proti bolesti – artritida, osteoporoza #111466
    Ester Malá
    Účastník

    Pomáhá i na zuby. Celkově je fakt super, mamka díky němu má menší bolesti, skoro žádné křeče a i když má vyměněný kyčelní kloub, tak se může hýbat a aktivně žít.

    odpověď na: Padání vlasů #111396
    Ester Malá
    Účastník

    segra si moc chválí alpecin, pry je nejlepší, chtěla ho po mně i na vánoce:)) vždycky ji dělám z notina nějaký ten praktický balíček

    odpověď na: Ekzém u dítěte #111395
    Ester Malá
    Účastník

    my máme dobrou zkuš, se značkou spiridea, mají ji i na notinu a pak do koupele olej linola

    odpověď na: Kvalitní fén #111394
    Ester Malá
    Účastník

    kupovala jsem segre k narozeninám tento https://www.notino.cz/truelife/hairdryer-d9-fen-na-vlasy/ a strašně si ho cvhálí, má i krásný moderní design

    odpověď na: Hračky pro dospělé #111393
    Ester Malá
    Účastník

    já jsem překvapená, že už je mají i na notinu 🙂 a docela i velký výber

    odpověď na: Vlasové sérum na suché konečky #111392
    Ester Malá
    Účastník

    mně kdysi kadeřník doporučil tohle hedvábí https://www.notino.cz/chi/infra-regeneracni-kura-bez-parabenu/p-11626961/a nedám na něj dopustit, aplikujete do umytých a ručníkem osušených vlasu a už nesmýváte

    odpověď na: Dárek pro manželovi rodiče #111391
    Ester Malá
    Účastník

    ja jsem udělala kosmetické balíčky z notina a k tomu jsem hodila nějakou tu svíčku a dobroty:)

    odpověď na: Zmrazení vajíček zkušenosti #111383
    Ester Malá
    Účastník

    Ne byla jsem pak jen trošku unavená, ale nic hroznýho. Druhej den byl už úplně v pohodě 🙂 Ale radši jsem na sebe dávala pozor.

    odpověď na: Jaký kolagen je nej #111357
    Ester Malá
    Účastník

    Já ho objednávám přímo z toho jejich shopíku https://citronek.com/morsky-kolagen-naticol-180g Je hydrolyzovanej, takže se fakt dobře vstřebává, a je tam céčko. Má takovou jemnou pomerančovou příchuť. Míchám půl odměrky do vody skoro každej den a přijde mi, že pleť i nehty jsou fakt lepší.

    odpověď na: Zmrazení vajíček zkušenosti #111355
    Ester Malá
    Účastník

    Ne není to žádná hrůza, spíš pak takovej tlak chvilinku v podbřišku. Tady máš kdyžtak info k tomu jejich programu https://www.ivf-zlin.cz/26033-zmrazeni-pohlavnich-bunek Samotnej odběr je v krátký narkóze, takže nic necítíš.

    odpověď na: Jaký kolagen je nej #111280
    Ester Malá
    Účastník

    Hele, já jsem toho taky vyzkoušela milion 😅 a nakonec jsem skončila u mořskýho kolagenu od Citrónku. Je dobře vstřebatelnej a hlavně nemá tu rybí pachuť, co jsem u jinejch skoro vždycky cítila.

    odpověď na: Zmrazení vajíček zkušenosti #111268
    Ester Malá
    Účastník

    Já jsem do toho šla před rokem, taky spíš preventivně. Máme doma jednoho prcka, ale s manželem jsme se na něj dost dlouho snažili, takže jsem si říkala, že nechci riskovat stejný nervy příště. A musím říct, že celý to zmražení bylo nakonec mnohem jednodušší, než jsem čekala. Fakt jsem se toho bála zbytečně. Byla jsem na tom zmrazení ve Zlíně na IVF klinice a tam mají hrozně klidnej přístup. Nic se nehrotí, všechno vysvětlí a člověk ví, na čem je. Kdybys do toho chtěla jít, tak za mě to určitě můžu z vlastní zkušenosti fakt doporučit.

    odpověď na: Bolest kloubů po běhání #111260
    Ester Malá
    Účastník

    Čauko, to úplně to znám Taky jsem po pauze naskočila do běhání a po pár týdnech mě kolena prosily o milost. U mě to byl mix blbý techniky plus moc rychlej rozjezd. Dost mi pomohlo dát kloubům trochu podpory zevnitř. Já už nějakou dobu beru Alavis Triple Blend. Maj ho třeba tady na Benu https://www.benu.cz/alavis-maxima-triple-blend-extra-silny-700-g Je tam kolagen a céčko, takže se to líp vstřebává. Není to žádnej “wow efekt do dvou dnů”, ale když jsem to brala pravidelně, tak jsem fakt začala cítit, že kolena jsou pružnější a ta otravná bolest se postupně vytratila. Dřív to bylo docela hořký, ale už to chuťově dost vyladili a dá se to v pohodě rozmíchat ve vodě nebo hodit do jogurtu. Když to kápneš citronem nebo džusem, tak úplná pohoda.

    odpověď na: Kuchyňský pomocník #111022
    Ester Malá
    Účastník

    Taky mám tento, je fakt skvělý, dá se tam udělat dost věcí, šetří čas a za ty peníze se fakt vyplatí s počtem příslušenství, co má.

    odpověď na: Elektronické cigarety #110999
    Ester Malá
    Účastník

    Já to mám nabitý většinou na tři dny úplně v pohodě. V půlce týdne to pak jednou cvaknu na nabíječku, tak jsem v klidu. Záleží tak jak moc pak bafáš, ale i tak je to v poho. 😊

    odpověď na: Elektronické cigarety #110945
    Ester Malá
    Účastník

    Já kouřím tady tyhle Syxky https://www.vaporism.cz/syx-pod-starter-kit/?variantId=155919 Nic nemícháš, nenaplňuješ, prostě zacvakneš ten podík a vapuješ. Mě ten jeden pod pak vydrží skoro celej týden 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 36. až 70. (celkem z 300)
UŽIVATEL