Greta45

Vytvořené odpovědi

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Létající jóga #73004
    Greta45
    Účastník

    Ahoj,
    létající jóga je dle mých zkušeností dobrá jak na zpevnění, tak na celkové hubnutí. Objevila jsem ji teprve před pár měsíci, ale to to zábavný sport. Zároveň dodržuji i nějaké rady ohledně jídelníčku, který jsem si nechala sestavit v centru Rekondice, kam docházím,takže se u mě koná i úbytek na váze a těžko říct, jestli na tom má větší podíl právě ten upravený jídelníček nebo jen pohyb. Každopádně zdravá strava v kombinaci s létající jógou je skvělá – hubnu, momentálně tedy posledních pár kilo, poté bych už ráda jen postavu zpevňovala, a to je hlavní. Tak třeba najdeš v tomto druhu jógy stejné zalíbení jako já. 🙂

    odpověď na: Létající jóga #73003
    Greta45
    Účastník

    Ahoj,
    létající jóga je dle mých zkušeností dobrá jak na zpevnění, tak na celkové hubnutí. Objevila jsem ji teprve před pár měsíci, ale to to zábavný sport. Zároveň dodržuji i nějaké rady ohledně jídelníčku, který jsem si nechala sestavit v centru Rekondice, kam docházím,takže se u mě koná i úbytek na váze a těžko říct, jestli na tom má větší podíl právě ten upravený jídelníček nebo jen pohyb. Každopádně zdravá strava v kombinaci s létající jógou je skvělá – hubnu, momentálně tedy posledních pár kilo, poté bych už ráda jen postavu zpevňovala, a to je hlavní. Tak třeba najdeš v tomto druhu jógy stejné zalíbení jako já. 🙂

    odpověď na: Jak úspěšně shodit kila navíc? #73069
    Greta45
    Účastník

    Ahoj,
    Z vlastní zkušenosti musím říct, že všechny drastické diety jsou jen dočasné a váha se po nějakém čase vrátí zpět. Ani snad nemusím zmiňovat, že tyhle diety nejsou pro zdraví zrovna prospěšné. Pokud chceš hubnout zdravě, doporučuji se obrátit na nějaké centrum, kde se specializují na pohyb, redukci váhy apod. Sama chodím půl roku do Rekondice, kde mi sestavili jak jídelníček, tak pohybový program a po půl roce jsem z toho naprosto nadšená. Za toho půl roku mám dole kolem 7 kilo. Díky novému jídelníčku jím, rozhodně nehladovím a konečně mám pocit, že je tohle hubnutí trvalé.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
UŽIVATEL