U mě se zadařilo též napoprvé. A to jsem měla jen 2 folikuly a z toho jedno jediné vajíčko. Embryoložka mi říkala, že u 1 vajíčka nemá smysl oplodnění ICSI (nevím, zda je to napsané správně). A výsledek má 7 let a chodí do 2 třídy. Určitě se ničeho neboj.