Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
Tamara NovákováÚčastník
Díky za tip na Koenzym Q10, taky ho objednám a vyzkouším 🙂 Na značku Naturevia jsem četla výborné recenze.
Tamara NovákováÚčastníkHolky, zrovna se zařizuju a na e-utulnydomov.cz mají krásné věci, už jich mám hodně v košíku a budu je objednávat 🙂
Tamara NovákováÚčastníkZdravím, já CBD olej užívám dlouhodobě a jsem moc spokojená. Měla jsem problémy s pletí a se spánkem než jsem začal CBD užívat a teď mám klid. Hlavně jsem se zbavila tablet, které mi nedělaly dobře. Určitě CBD doporučuji, kupuju ho taky od https://www.cannabitec.cz/
Tamara NovákováÚčastníkHolky, taky jsem je objednala, manžel bude koukat 🙂 Jinak Bakly je super eshop – mají krásné věci, určitě jsem u nich neudělala poslední objednávku.
Tamara NovákováÚčastníkHolky, taky bych Hyaluron od N-Medical zkusila – dáte mi tip, kde ho mají k objednání?
Tamara NovákováÚčastníkDíky za tip na Koenzym Q10, taky ho objednám a vyzkouším 🙂 Na značku Naturevia jsem četla výborné recenze.
Tamara NovákováÚčastníkSuper holky, díky za komentáře 🙂 Na iocel jsem si hned vybrala a objednala dárečky pro sestru a mamku 🙂
Tamara NovákováÚčastníkTaky Hyaluron vyzkouším 🙂
Tamara NovákováÚčastníkTamara NovákováÚčastníkZdravím, já ho kupuju už po druhé, mám za sebou 3. měsíční kúru a jsem mega spokojená. Krásně se mi zlepšila pleť, vyhladily se mi jemné vrásky a o kvalitě nehtů a vlasů ani nemluvím.
Tamara NovákováÚčastníkDíky za doporučení, plenky určitě vyzkouším 🙂 Nemáte ještě tip, kde je objednat na internetu?
Tamara NovákováÚčastníkMoc díky, šperky mají fakt krásné – chtěla jsem si u nich objednat prsten a náušnice a co jsem četla na jiných diskuzích, eshop je spolehlivý a šperky mají fakt kvalitní, takže objednávám 🙂
Tamara NovákováÚčastníkHolky, poradíte kde bych si mohla kolagen objednat, taky o něm už delší dobu přemýšlím a chci ho vyzkoušet.
Tamara NovákováÚčastníkHolky, eshop povlecemevas.cz je super a nakupuju u nich ráda. Navíc jsem strašně spokojená s materiály i se vzory.
Tamara NovákováÚčastníkHolky jak to funguje ty jejich služby? Přijedou si i třeba pro pejska?
Tamara NovákováÚčastníkAhoj, já jsem si oblíbila značku Bohemia Olej. Mají výborné složení a chuťově je mají výborné. Navíc u nich kupuju i zdravé oleje, tak vždycky dělám větší objednávku.
Tamara NovákováÚčastníkDobrý den, souhlasím s Andulou, taky kupuju Col Du Marine. Je výborný, neobsahuje žádné přísady, dobře se rozpouští a pleti je užívání fakt znát.
Tamara NovákováÚčastníkMoc děkuji, četla jsem na plenky hodně pozitivních recenzi, takže jsem jehned objednala 🙂
Tamara NovákováÚčastníkAno, objednávám ho tady https://eshop.treemed.cz/toas-cosmeceutical/toas-miracle-egf-concentrate-30-ml/
Tamara NovákováÚčastníkAhoj, kosmetika je výborná – mám od nich toner a sérum a tato kombinace skvěle funguje. Vrásky mám mnohem víc vyhlazenější a je to fakt vidět.
Tamara NovákováÚčastníkHolky, taky na povlečemevás.cz nakupuju a vždycky spokojenost! Mají velký výběr vzorů a materiálů, super mají i prostěradla.
Tamara NovákováÚčastníkTamara NovákováÚčastníkHolky, Benecos značka je super! Kupuju od nich všechno, co se týká malování. Mají super produkty.
Tamara NovákováÚčastníkDěkuji za doporučení, hned jsem na iocel prstýnek a náušnice objednala, mají veký výběr a šperky fakt krásné 🙂
Tamara NovákováÚčastníkHolky, díky za tip 🙂 Na eshopu povlečemevás.cz jsem ještě neobjednávala, ale četla jsem na eshop samé dobré recenze.
Tamara NovákováÚčastníkAhoj, taky teď testuju make-up od Couleur Caramel. Dostala jsem na značku doporučení od kamarádky, make-up používám zatím týden, ale je výborný, krásně kryje i voní 🙂 Určitě vyzkouším i další jejich produkty.
Tamara NovákováÚčastníkZdravím, doporučuji se podívat na eshop iocel, mají velký výběr a samé krásné šperky. Já bych si nejraději u nich objednávala každý týden 🙂
Tamara NovákováÚčastníkZdravím, my od nich máme tento batoh nové generace pro prvňáčka https://www.zdravybatoh.cz/p/skolni-batoh-active-air-flx-camo-rex-beckmann Značku můžu jen doporučit, my jsme moc spokojení!
Tamara NovákováÚčastníkMoc díky, koupím Sunar – hodně je doporučovaný i na jiných diskuzích, navíc je na trhu už přes 80 let 🙂
Tamara NovákováÚčastníkDěkuji za inspiraci, oleje od Bohemia Olej určitě vyzkouším 🙂 Dívala jsem se, že mají i proteiny, ty zkusím taky 🙂
-
AutorPříspěvky