Gastro

Dobrá zpráva pro všechny kuchaře. TopRecepty.cz spouští nový design!

Sbírání kytiček

Žádný apríl, nové TopRecepty.cz s řadou vychytávek spatřily dnes světlo světa. Pojďme si ukázat, jak nový design kuchtíkům usnadní jejich snažení.

Snad každý vášnivý kuchař či milovník dobrého jídla zná TopRecepty.cz, které jsou v současnosti největší a nejoblíbenější internetovou kuchařkou v ČR. TopRecepty.cz jsou se svými více než 43 000 recepty nevyčerpatelnou studnicí inspirace jak pro slavnostní pokrmy, tak pro jídla na všední den. Navíc jsou skvělým místem setkávání všech kuchtíků, kteří se zde mohou pochlubit svými výtvory a nápady.


TopRecepty.cz právě dnes spouští zcela nový design s řadou novinek a vychytávek, které jeho uživatelům vaření ještě více usnadní a zpříjemní.


Vychytávky i přehled surovin v akci

Nový design přináší atraktivní a velmi přehledné uživatelské prostředí. Navíc je responzivní, takže si obsah stránek velmi snadno zobrazíte na všech svých mobilních zařízeních. Velkou proměnou prošel vzhled samotných receptů – všechny recepty mají nově postup přípravy rozdělený do jednotlivých přehledných kroků, díky čemuž ovládnou kulinářské umění i úplní začátečníci. Přehledně řazeny jsou i suroviny, u kterých je vítanou novinkou upozornění „Nyní v akci“. Díky tipům na akce v supermarketech tak můžete s TopRecepty.cz vařit nejen chutně, ale také levně.


Šikovné filtry i pro alergiky

Uživatelé se navíc mohou těšit na nové inteligentní vyhledávání receptů dle použitých surovin. Tento praktický filtr každému usnadní najít si recepty přesně podle své chuti a zajisté ho uvítají také alergici. U každého receptu se navíc automaticky zobrazí podobné recepty jako vhodná inspirace. Přehledný a moderní vzhled má také diskuze a komentáře receptů, kde si uživatelé vyměňují své zkušenosti a předávají rady.


Přidejte se a vařte jednodušeji!

Objevte svět, který učaruje Vašim chuťovým buňkám, a zaregistrujte se na stránkách nebo přes facebookový profil TopReceptů.cz.

S TopRecepty.cz proměníte i každodenní vaření ve skvělou zábavu!

 

Komerční prezentace
Foto: Top recepty
1. 4. 2016
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků