Kosmetika

Dodejte vláhu citlivé pokožce

Sbírání kytiček

Citlivá pleť vyžaduje vždy trochu péče navíc. 67 % žen ve věku 25-32 let hledá „základní“ krém pro péči o citlivou pleť. Touží po každodenní základní péči s obsahem aktivních látek, která pleti poskytne dostatečnou hydrataci.

Hydreane BB krém

Hydreane BB krém

La Roche-Posay nabízí hydratační krém pro citlivou pleť Hydreane. Každý den hydratuje citlivou pleť a redukuje její citlivost. Aktivními látkami v krému Hydreane jsou zejména hydrolipidy, které představují novou generaci nosičů vody. Vykazují vysokou afinitu k pleti a přirozeně prostupují do epidermis. Hydreane navíc obsahuje blahodárnou Termální vodu z La Roche-Posay, která je bohatá na selen, snižuje citlivost pleti a zklidňuje její podráždění.


Řadu Hydreane doplnil první BB krém v lékárně s termální vodou speciálně vyvinutý pro citlivou pleť. Novinka kloubí nejlepší hydratační a zklidňující účinky založené na expertíze řady HYDREANE spolu s nejmodernější BB technologií pro okamžitě sjednocenou a rozjasněnou pleť. Hydreane BB Cream s termální vodou z La Roche-Posay okamžitě sjednotí a rozjasní pleť. V jednom kroku hydratuje, zklidňuje a chrání pleť před UV zářením SPF 20 – UVA 12 PPD. Vybrat si můžete ze dvou odstínů, růžového a béžového.

Připravila: Katka
Foto: La Roche-Posay
18. 12. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků