Kosmetika

DOMÁCÍ PLEŤOVÝ LIFTING

Chcete trochu osvěžit obličej a nechce se vám na žádnou estetickou kliniku? Vyzkoušejte manuální lifting. Zregenerujete a napnete pleť a obličej doslova rozzáříte novou vitalitou.

Vše navíc hravě zvládnete i v domácích podmínkách. Pro ještě lepší účinnost a provedení použijte při masáži pleťový krém. Masážemi uvolníte obličejové svaly, zlepšíte prokrvení pokožky, a navíc podpoříte regeneraci vazivových a elastických struktur. Pro krásu stačí jen několikaminutová masáž denně!
 

Masáž spodní části obličeje

Masáž spodní části obličeje

Masáž spodní části obličeje

Ukazováčky přiložte pod spodní ret, palce pod bradu. Konečky prstů pleť jemně masírujte podél čelisti směrem k uším, pak přes lícní kosti pomalu postupujte až na spánky, kde se v marmové terapii nacházejí body shankara (Marmová terapie využívá působení na uzlové energetické body na celém těle člověka. Působením na tyto okem neviditelné body lehkým tlakem můžeme vyladit rovnováhu energií v těle a mysli.). Lehce přitlačte a masírujte pohyby vzhůru zhruba 30 sekund. Opakujte sedmkrát.
 

Jemná masáž nosolabiálních rýh

Jemná masáž nosolabiálních rýh

Jemná masáž nosolabiálních rýh

Přiložte konečky prstů na nosolabiální rýhy (vedoucí od nosu ke koutkům úst) a zhruba 30 vteřin masírujte lehkým tlakem. Postupujte pomalu od nosu ke koutkům rtů a naopak. Tato jemná masáž stimuluje specifické obličejové nervy a také posiluje odpovídající svaly obličeje.
 

Vrásky okolo očí

Vrásky okolo očí

Vrásky okolo očí

Mezi palec a ukazováček jemně sevřete kůži pod obočím (pravou rukou pravé, levou levé) – ukazováčky jsou nad obočím, palce pod obočím. Jemnými stisky se pomalu posouvejte po linii obočí směrem k vnějším koutkům očí. Zde kůži oběma prsty lehce přitlačte. Opakujte sedmkrát, masáž provádějte nejlépe ráno.
 

Vyžehlete si čelo

Vyžehlete si čelo

Vyžehlete si čelo

Prsty pevně přitiskněte na čelo. Čelo několikrát za sebou svraštěte a uvolněte. Pak prsty uvolněte a s lehkým tlakem pomalu posouvejte po čele směrem ke spánkům. Můžete pracovat oběma rukama současně nebo jen jednou na jedné straně a pak druhou na druhé. Nakonec na spáncích na zhruba 30 vteřin lehce přitlačte. Opakujte sedmkrát, nejlépe ráno.
 

Pleťová maska

Pleťová maska

Pleťová maska

Na závěr domácího liftingu si dopřejte pleťovou masku. Je to ta nejrychlejší zkrášlující kúra vhodná pro jakýkoliv typ pleti. Po předchozí masáži bude kůže prokrvená a pečující složky použitého přípravku se lépe vstřebají. Nepotřebujete žádné speciální výrobky – vyzkoušejte jakýkoli z vašich oblíbených přípravků NIVEA Q10 nanesený v silnější vrstvě. Maska pleť vyživí.

Nezapomeňte používat každý den kvalitní krém proti vráskám.

Náš tip
 

Denní krém proti vráskám Q10 plus

Denní krém proti vráskám Q10 plus

Denní krém proti vráskám Q10 plus

Účinné složení, s pleti vlastním koenzymem Q10 a nově i s kreatinem, efektivně bojuje proti vráskám zevnitř a viditelně je redukuje. Zvýšený obsah hydratačních látek o 30 % lépe uspokojuje náročné potřeby suché pleti. OF 15 a UVA filtry chrání pleť před vznikem vrásek způsobených slunečním zářením. Zanechává pleť intenzivně hydratovanou a vyhlazenou. Vhodný pro normální až suchou pleť.

Připravila: Katka
Foto: Nivea
6. 2. 2012

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků