Soutěže

Dopřejte krásnou a zdravou pleť sobě i svému partnerovi

Sbírání kytiček

Pro letošní podzim a zimu si pro vás americká lékařská kosmetika NeoStrata připravila kampaň, ve které se snaží poukazovat nejen na ženskou, ale také na mužskou touhu po krásné a zdravé pleti.

Produkty, které NeoStrata vyvíjí, jsou proto určeny pro všechny ženy i muže – ti je stále častěji používají například pro zklidnění pleti po holení nebo při problémech s akné. Smyslem kampaně je proto sdílet péči o pleť se svým partnerem, podělit se s ním o své oblíbené produkty a používat je třeba i společně. Vyhrát proto můžete jedno z dárkových balení v limitované edici ON+ONA za zvýhodněnou cenu dvou produktů v balení, která činí 1690 Kč. A jaké dva produkty ve výherním balíčku najdete? 

Čisticí gel pro suchou a citlivou pleť 

NeoStrata Facial Cleanser (200 ml) jemně a šetrně čistí pleť a odstraňuje z ní mastnotu i veškeré nečistoty z vnějšího prostředí včetně make-upu. NeoStrata Facial Cleanser nedráždí ani opravdu velmi citlivou pleť, naopak ji hydratuje a optimalizuje její pH. Ve složení produktu chybí mýdlo a olejové přísady, zato produkt obsahuje látku glukonolakton (4%). NeoStrata Facial Cleanser je určený k čištění pleti ráno a večer. Pleť dokonale připraví k následné aplikaci pleťového séra nebo denního či nočního krému. 

Vyhlazující mléko  

NeoStrata Ultra Smoothing Lotion (200 ml) poslouží k péči o pleť v obličeji i o pokožku celého těla. Vyhovovat bude normální, velmi suché i smíšené pleti a muži si ho zamilují zejména pro zklidnění pokožky po holení. Produkt obsahuje kyselinu glykolovou (8%), kyselinu citronovou (2%), amfoterický komplex a AHA kyseliny. Lotion má mimořádné hydratační a regenerační účinky, vyhlazuje pleť i pokožku celého těla, komplexně zjemňuje její strukturu. Při dobré snášenlivosti je možné NeoStrata Ultra Smoothing Lotion používat dvakrát denně, ráno i večer. Při každodenní aplikaci na obličej ovšem dermatologové radí používat spolu s ním také produkt s ochranným faktorem, anebo se slunečnímu záření vyhýbat. 

Více o kampani i obou produktech se dozvíte na oficiálním e-shopu www.neostrata.cz

Ke kampani ON+ONA vzniklo i krátké video, kde se objevuje herec a model Vojtěch Babišta. Ten používá dermokosmetiku NeoStrata už čtyři roky a přivedl k nim i svou přítelkyni.

Jeden z vás může vyhrát dárkové balení limitované edice ON+ONA.

Soutěž probíhá od 10. do 24. listopadu 2019.

Foto: Neostrata


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Jak se jmenuje omlazující řada produktů od NeoStraty?
zvolili správnou odpověď
Skin Active
uživatelé
1. místo - pupik

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků