Knihy

Haylen Beck: Najdu tě

Náhradní mateřství je tématem nového napínavého thrilleru.

Mollie si po letech dopřála dovolenou. Dostala zálohu na svou první knihu a mohla odletět s tříletým synem Ethanem do nádherného rekreačního resortu. První dny si s Ethanem užívala koupání a skvělé jídlo, po seznámení s příjemným párem homosexuálů i skvělou zábavnou společnost. Po rozchodu s manželem měla po dlouhé době pocit, že je konečně zase ve své kůži. 

Pak se stane něco, co je noční můrou každé maminky. Ethan zmizí. Nastoupí do výtahu, a než stihne Mollie zareagovat, dveře výtahu se zavřou a Etan je pryč. 

Není v žádném patře, v žádné chodbě, někdo ho musel někam odvést. Čas běží, hotelová ochranka musí požádat o pomoc policii. Mollie je zoufalá. Udělal to někdo, kdo Ethana znal? Nemůžou v tom figurovat mladí homosexuálové, kteří touží po dítěti? Nemůže to souviset s okolnostmi Ethanova narození? 

Krátce poté se otevře příběh Anny. Anna přišla o práci a mizerná finanční situace ji přiměla odpovědět na neobvyklý inzerát. Je od společnosti, která zprostředkovává náhradní mateřství. Odměna je tak lákavá, že Anna nevidí problém v tom, že by měla podstoupit umělé oplodnění a po porodu někomu odevzdat své vlastní dítě. Jenomže něco jiného jsou představy, a něco jiného je cítit dítě, jak roste v jejím vlastním těle. Podmínky smlouvy jsou však jasné. 

Souvisí spolu příběhy obou mladých žen? Čtivý román o kontroverzním tématu náhradního mateřství je z těch knížek, které přečtete, ani nebudete vědět jak. Neotřelý nápad vás navíc přesvědčí o tom, že je mnoho situací, ve kterých možná sami nevíte, jak byste se sami zachovali. Hezké čtení milí čtenáři!

Vydalo: nakladatelství Domino ve společnosti Albatros Media v roce 2021. Počet stran: 280 

Autor článku: Jitka Králová
Zdroj: Albatros
Foto: Jitka Králová

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků