Společnost

Heidi si barví šediny a vypadá skvěle!

Sbírání kytiček

V letošním roce oslaví zpěvačka a moderátorka Heidi Janků dvě zajímavá jubilea – těžko uvěřitelné padesátiny a třicet let od vydání prvního singlu s hitem Já jsem já. Oboje si teď může užít s výraznější image – poprvé v životě má dvoubarevné vlasy.

Na prodlužování a zahušťování své kštice chodí populární zpěvačka do kadeřnického salónu Simply Hair už asi osm let. Nedávno si řekla, že by to chtělo menší změnu, což v praxi původně znamenalo zahustit stávající délku vlastních vlasů. Kadeřnice Edita a Petra jí však navrhly jiné řešení, a výsledkem je i z dáli nepřehlédnutelný dvoubarevný účes.
 

 

Zrzavá bruneta je šik

Než se však zpěvačka dočkala osvěžující proměny, strávila ve zkrášlujícím salonu skoro půlden. „Obě kadeřnice se na mě vystřídaly,“ smála se. „Nejdřív mi Edita připevnila asi 150 pramínků nových vlasů a Petra dotvořila účes. Snad se tohle vlasové dílko bude mým fanouškům líbit, tak jako se líbí manželovi Ivošovi. Jsem zrzavá bruneta a pokud nevíte, co tím myslím, koukněte se na fotky.“ A hned vám bude jasné, že zpěvačka „reziví“ jen díky své nové vlasové image a do starého železa se rozhodně nechystá.

Jak se tedy o své vlasy stará? Prozradí našim čtenářkám nějaký speciální fígl? „Samozřejmě si je nechávám barvit, aby nebyly vidět šediny, a také jsem ráda za technologii prodlužování a zahušťování vlasů. Protože mám vlasy jemné a je jich relativně málo, užívám si teď bujnou kštici. Tuhle akci můžu opravdu všem doporučit, určitě si pak budou dámy připadat atraktivnější, aspoň u mě to tak je! Ale jinak si vlasy jen umyju, použiju balzám, vyfoukám a nic jiného s nimi už dělat nemusím.“

A co v soukromí?
Podniká Heidi i v osobním životě podobně nepřehlédnutelné kroky? „Mně už se docela dlouho daří v životě pořád stejně a věřte, že jsem za to ráda. Na převratné změny už nemám asi věk a nervy.“

Plesová sezona s Heidi
Na co se v nejbližší době chystá? „Přímo v těchto dnech mě zaměstnává hlavně zpívání na plesích po celé republice, které dost často také moderuji. Ostatní aktivity nejsou sice tajné, ale protože stojí teprve na startovní čáře, zatím je nám Heidi nechtěla prozradit. Snad jen to, že zase půjde o muziku a písničky.

Připravila: Marcela
Foto: Simply Hair
21. 2. 2012

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků