Kosmetika

Hýčkejte svého partnera!

Přemýšlíte, jakým dárkem potěšit svého partnera? Uvažujete o kosmetice, ale chcete něco speciálního?

Pokud máte v oblibě přírodní kosmetiku, případně sama používáte značku Doliva, pak máte nyní možnost udělat stejnou značkou radost i svému muži. Nově jsou na trhu k dostání také dva přípravky pro muže.
 
Doliva Per Uomo Olivový hydratační balzám pro citlivou pleť (228 Kč)
Balzám regeneruje, zklidňuje a pečuje o normální a citlivou pleť po holení. Kombinace účinných látek – extraktu olivových listů, vitamínu E, provitaminu B5, žen-šenu a kofeinu chrání pleť před předčasným stárnutím způsobeným vlivy životního prostředí. Vysoký obsah extraktu opuncie dodává pleti optimální hydrataci, zabraňuje pálení po holení, zklidňuje a zpevňuje.
 
 Doliva sprchový gel pro muže

Doliva sprchový gel pro muže

Doliva Per Uomo Olivový hydratační sprchový gel (204 Kč) pečuje o pokožku a vlasy a vitalizuje. Pečující kombinace účinných látek – vitamínů, kofeinu, ginga a extraktu z olivových listů oživí a osvěží pokožku.

 
Co obsahuje Doliva?
Základní složkou obsaženou ve všech výrobcích kosmetické značky Doliva je nejkvalitnější olivový olej z Toskánska. Olivy jsou typickým plodem Středomoří a patří mezi nejstarší kulturní plodiny na Zemi. Olivový olej z nich získaný se používá už po celá tisíciletí nejen v kuchyni, ale také k léčivým účelům či k péči o pokožku. Velkou oblibu získal díky velkému obsahu vitamínu E, který má silné antioxidační účinky a při využití zlepšuje hydrataci pokožky. V kosmetice se využívají také listy olivovníku obsahující oleuropein, látky zpomalující procesy stárnutí, stimulující imunitní systém a tlumící záněty.
 
Připravila: Šárka
Foto: archiv Doliva
30. 11. 2010
 
 
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků