Soutěže

I muži ocení intimní péči. Vyhrajte zdravotnický prostředek UroTiab

Každý muž občas pociťuje nepříjemné příznaky v intimní oblasti, jako je svědění, zarudnutí nebo i drobné poranění.

Diskomfort „tam dole“ vyvolává stejně jako u ženy celkový pocit nepohodlí a mnohdy s sebou přináší i určitá omezení, třeba při sexu nebo sportovních aktivitách. Až se problém příště znovu objeví, vybavte svého muže zdravotnickým prostředkem UroTiab. 

V jakých situacích je vhodný UroTiab? 

Zarudnutí, pálení a svědění 

Krémový gel UroTiab obsahuje ionty stříbra, které mají antimikrobiální účinky proti nejobvyklejším druhům bakteriálních, plísňových a virových infekcí. Dále vytváří na pokožce ochranný film, který izoluje místo infekce a zamezí i dalšímu pronikání vnějších mikroorganismů do napadené tkáně. V neposlední řadě pomáhá také urychlovat hojení. 

Ochrana při sportování 

Možná vás překvapí, na co všechno se UroTiab hodí. Bývá užitečným pomocníkem při náročném tréninku všeho druhu, pokud je jeho nepříjemný doprovodný efekt podráždění nebo opruzení v intimních partiích. K tomu velmi snadno může dojít při běžkování a lyžování, během jízdy na kole nebo třeba vytrvalostním běhu. 

Vzhledem ke svým hojivým vlastnostem také podporuje hojení oděrek způsobených mechanickým podrážděním např. po sexu, i nekomplikovaných pooperačních lézí.

Zdravotnický prostředek je volně dostupný v lékárnách nebo na e-shopu www.gynella.com, kde jej objednáte z pohodlí domova. Před použitím čtěte příbalovou informaci.

UroTiab

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na urotiab.cz.

Tři z vás mohou vyhrát urotiab.

Soutěž probíhá od 19. ledna do 2. února 2020.

Foto: Gynella


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Jaká složka prostředku UroTiab podporuje léčbu infekcí mužských intimních partií?
zvolili správnou odpověď
ionty stříbra
uživatelé
1. místo - leonora
2. místo - cibulinecka
3. místo - JANA2


Diskuze: příspěvků