Společnost

Jak bydlí Rihanna a Justin Bieber?

Čím mladší, tím rozmazlenější? Mohlo by se to zdát, tedy pokud se zaměříme na bydlení dvou pěveckých světových celebrit současnosti. Ale zasněte se a uznejte spolu s námi – pár týdnů bychom v jejich domech určitě vydrželi!

O tom, že nejen zahraniční, ale i naše známé tváře často a tedy zřejmě rády ukazují, jak žijí, ví kde kdo. A že některé „domečky“ nám doslova berou dech, to už jsme si také zvykli. Ovšem představte si, že luxusní příbytky říkají „pane“ i těm, kteří nedávno oslavili svou dospělost. Koho máme na mysli? Čokoládovou popovou divu Rihannu a miláčka mnoha dívek, ale i paní, Justina Biebera. A pokud byste chtěli nejen o jejich předražených rezidencí vědět více, doporučujeme sledovat pořad Domy za milion dolarů na stanici Fine Living.

Rihanna: co nemovitost, to smůla?

 

Letos v únoru oslavila svoje pětadvacetiny, ovšem už v roce 2009 si pořídila v Beverly Hills „domeček“ s rozlohou 930 metrů čtverečních za 6,9 milionů dolarů. No nekupte to!

Pokud by vás pozvala na návštěvu – což se však nikdy nestane – prohlédli byste si osm ložnic, deset koupelen, saunu, parní lázně, knihovnu, kuchyň, bazén, několik balkonů (prý s neuvěřitelným výhledem na město v rozsahu 270 stupňů), ale i tenisové kurty. A proč jsme tak radikální v názoru, že vás Rihanna nepozve ani na kávičku? V roce 2011 zjistila, že jí domů zatéká, a tak musela dům se ztrátou prodat.

 

 

Aby jí to nebylo líto, vloni v prosinci si koupila nový příbytek za 12 milionů dolarů v milionářské oblasti Pacific Palisades, blízko LA. Tady má „jen“ sedm ložnic, „pouhých“ devět koupelen, jídelnu, obývák, mediální a hrací místnost, kuchyň, bar a samozřejmě soukromé spa! A venku ještě vyhřívaný bazén s fontánami, vířivku a další bar. Na metry čtvereční si však Rihanna polepšila, tato rezidence má 1100 metrů čtverečních a leží na více než 3000 metrech čtverečních. Není divu, že jí pak budeme věřit, když říká: „Opravdu teď vstávám každé ráno v půl šesté a hledím na svůj bazén, dokud nevyjde slunce! Jen čekám! Je tohle můj život?“ lebedila si zpěvačka. Ovšem otázkou zní, co jí tentokrát otráví život. Zlé jazyky tvrdí, že její usedlost přepadly včely a nedávno se prý do domu pokusil vloupat dokonce její fanoušek.

 

Justin Bieber: kdo šetří, má vilu za šest

 

Devatenáctiletý mladíček si také umí užívat život – ke své plnoletosti si pořídil vilu ve španělském stylu v Calabasasu, což je jedno z milionářských předměstí LA. A přestože nemá o peníze nouze, vyhazovat je z okna také nechce jen tak a při koupi domu „ukecal“ prodejce. Nakonec za usedlost dal místo 7,5 milionů dolarů „jen“ 6 milionů.

Co bychom tu mohli vidět? Šest obývacích místností s krbem, přijímací halu, dům pro hosty, osm koupelen, dvě garáže a především téměř 3000 metry čtvereční pozemku. Co myslíte, že by tady chtěl Justin pěstoval pro davy svých mladinkých fanynek třeba bio zeleninu?

Připravila: Marcela
Foto: archiv Fine Living
9. 4. 2013

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků