Soutěže

Jak na akné?

Česká značka konopné zdravotní kosmetiky CutisHelp vytvořila speciální přípravky pro každodenní účinnou péči o pleť s projevy akné.

Kombinuje známé protizánětlivé, antibakteriální a regenerační vlastnosti bioaktivních látek konopí setého (Cannabis sativa) s dalšími osvědčenými farmaceutickými složkami (retinol, kyselina azelaová), které společně efektivně ovlivňují kožní procesy způsobující tvorbu akné. 

Micerální voda CutisHelp AKNÉ 

Důležitou součástí efektivní péče je především pravidelné důkladné čištění pokožky na noc před aplikací krému. Kvalitního výsledku dosáhnete pomoci micelární vody CutisHelp AKNÉ. 

CutisHelp AKNÉ konopný krém noční 

CutisHelp AKNÉ konopný krém noční reguluje nadměrnou tvorbu kožního mazu a snižuje rohovatění buněk v oblasti mazových žláz, které jsou jimi následně ucpávány. Efektivně ošetří aknózní pleť na noc, neboť také intenzivně ničí množící se bakterie (Propionibacterium acnes).

Výrobky CutisHelp pomáhají problematické pleti s lehkými i těžšími projevy akné v období dospívání i pozdějšího věku a navrací jí čistý a zdravý vzhled. 

CutisHelp zdravotní kosmetika je používaná a doporučována odbornými lékaři a najdete ji výhradně v sítích lékáren. 

Více informací najdete na www.CutisHelp.cz.

Tři z vás mohou vyhrát balíček CutisHelp na akné.

Soutěž probíhá od 8. do 22. září 2019.

Foto: CutisHelp


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kolik produktů obsahuje řada CutisHelp akné?
zvolili správnou odpověď
4
uživatelé
1. místo - Helena Tajcova
2. místo - hypruz
3. místo - mastra


Diskuze: příspěvků