Kosmetika

Jak na řídké vlasy

Trápí vás řídké vlasy? Toužíte po bohaté hřívě, ale ať děláte, co děláte, vytoužený objem nikde? Právě vás potěší světová inovace Vichy – Dercos Neogenic, první kúra pro znovuobnovení vlasů.

Je výsledkem 20 let výzkumu vědců společnosti L´Oréal, který se zaměřil na roli kmenových buněk při vzniku nového vlasu. Proces, který se vědcům podařil identifikovat, je klíčový pro nové vlasy, ačkoliv vypadá prostě: vlasový váček je schopen tvořit vlasy, jen pokud je v optimálním, takzvaně hypoxickém prostředí.


Díky objevu unikátní patentované molekuly Stemoxydine 5% nyní můžeme toto optimální prostředí a následný růst vlasu stimulovat. Je totiž hlavní účinnou látkou v kúře Dercos Neogenic.


Účinnost této kúry byla testována pod dermatologickou kontrolou Dr. Pascala Reygagne, v nemocnici St. Louis v Paříži. Klinická studie na 101 osobách prokázala, že po 3 měsíční kúře přibyde průměrně 1 700 nových vlasů, což odpovídá zvýšení hustoty vlasů o celých 8% oproti začátku studiea 4% oproti placebu. Takto objektivně naměřený výsledek je pro ryze kosmetický přípravek naprosto výjimečný. Kúra Dercos Neogenic je určena i pro citlivou vlasovou pokožku: je hypoalergenní a bez parabenů.


Její textura je nemastná, nelepivá a má svěží, příjemnou parfemaci. Jedno složení je určeno pro ženy i muže. Přesná denní dávka je obsažena v jedné ampuli. Ta se aplikuje ráno nebo večer na suché nebo vlhké vlasy. Pro příjemné nanášení je kúra vybavena ergonomickým aplikátorem z bílého bronzu. Ten umožní promasírovat vlasovou pokožku doporučenými cik-cak pohyby a cíleně aplikovat kúru. Pro optimální výsledek je doporučeno používat kúru po dobu 3 měsíců.


Kúra Dercos Neogenic je k dostání ve dvou variantách balení (14 nebo 28 ampulí) exkluzivně v lékárnách.


Připravila: Katka
Foto: L´oréal

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků