Kosmetika

Je čas začít

Sbírání kytiček

Patříte-li k těm ženám, které se chtějí na jaře pochlubit bezvadnou postavu a také se vypořádat s celulitidou, faldíky na bříšku a problémových partiích, pak je nejvyšší čas začít.

Nezbytná zcela jistě bude změna životosprávy a také pravidelné sportování. Co je však velmi důležité, a to nejen v boji proti celulitidě, je dostatečný přísun tekutin. Tekutiny jsou potřebné jak pro zdraví celého organizmu, tak pro krásu. Jejich nedostatek se projevuje rychle – únavou, bolestmi hlavy, ale i zhoršeným stavem pokožky apod. Proto se zaměřte i na správný a dostatečný pitný režim.
 
 10denní sérum proti celulitidě

10denní sérum proti celulitidě

Do každodenní péče o sebe samu zařaďte také domácí péči – vhodné je ošetřování pokožky pečujícími přípravky na zpevnění těla a proti celulitidě, ale pro pružnost a hebkost pokožky jsou vhodné i různé tělové přípravky, které pokožku ošetřují, vyživují a zvláčňují. Vyzkoušejte například 10denní sérum proti celulitidě od Nivey. Vysoce účinné koncentrované složení obsahuje výtažky z lotosu a L-karnitin, které ošetřují pokožku a redukují projevy celulitidy.

 
V případě celulitidy neodmítejte ani osvědčená profesionální ošetření a lymfatické masáže, které jsou účinným pomocníkem pro řešení vašich problémů. Nové centrum Haniel v Praze nabízí účinná řešení pro boj s celulitidou, pro tvarování těla a regeneraci, dopřát si můžete i přístrojovou lymfodrenáž. Jak říká majitelka salonu Dana Budníková: „V salonu doporučuji jen to, co jsem sama vyzkoušela a co prostě funguje. Nezaměřuji se na krátkodobá řešení, mým cílem je dlouhodobá spokojenost každé ženy, protože teprve pak se stane neodolatelnou…“
 VacuShape

VacuShape

 
Jestliže jste velmi vytížená, zkuste VacuShape – běžecký trenažér umístěný ve speciální podtlakové kabině. 30minutový trénink (chůze) zajišťuje maximální prokrvení problémových partií, aktivuje lymfatický systém a pohyb při určité tepové frekvenci napomáhá spalování tuků na bříšku, bocích, hýždích a stehnech a současně redukuje celulitidu. Je to vlastně taková aktivní forma terapie, při které se i zpotíte a budete odcházet se stejně příjemným pocitem jako po hodině cvičení.
Velmi účinný je také Power Plate – cvičební stroj, který využívá zdokonalenou formu vibrací, což je v současné době nejnovější cvičební technika. Je prokázáno, že 10 minut cvičení na plošině nahradí 60 minut v posilovně. Cvičení zlepšuje kondici, tvaruje postavu, redukuje celulitidu a podporuje spalování tuků.
Bez povšimnutí nenechte ani revoluční přístroj Lymphastim, který pracuje na principu intermitentní přístrojové komprese a postupující tlakové vlny, a tak provádí kompresní lymfodrenáž. K dispozici je 12 cílených programů zaměřených na celulitidu, zeštíhlení, uvolnění otoků nohou, na detoxikaci i regeneraci a relaxaci organizmu.
Více na www.haniel.cz.
 
Připravila: Šárka
Foto: archiv značky Nivea a centra Haniel
24. 1. 2011
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků