Kabátova máslová vánočka

Skutečně znamená kupovaná vánočka a cukroví automaticky neúspěch?

Titulka pro: Kabátova máslová vánočka

 

Skutečně znamená kupovaná vánočka a cukroví automaticky neúspěch?

Doba je nakloněna těm, kteří si chtějí pochutnat na kvalitní vánočce mimo sváteční čas, i těm, kteří ji nestihnou v předvánočním shonu upéct. Tradiční receptura, poctivá mouka z Polabí, české máslo a ruční pekařina. To je Kabátova máslová vánočka, kterou každá hospodyně může dát pyšně na stůl.

 

Kde s pečením dobré vánočky začít? Pekárna Kabát začíná na bázi poctivého másla, které není ředěné žádnými rostlinnými margaríny s umělou máslovou chutí či vůní. Druhým krokem jsou pravá vejce, a těmi je vánočka nakonec i mašlována. Mysleli jste si, že je to normální? 

 

Na rozdíl od pečiva mašlovaného vaječnými melanžemi a chemickými lesky si ale taková vánočka udržuje krásnou barvu a přírodní lesk. Kabátova máslová vánočka není ošizena ani o aroma vanilky, kandované citronové a pomerančové kůry a na jejím povrchu je bohaté mandlové sypání. A to všechno je známkou toho, že kvalita zná svou cenu.


Když už víte, že voní a chutná, i vaše oko potěší fakt, že je jako jedna z mála na trhu pletena třemi různými způsoby, ze tří různých kusů, které jsou posléze složeny ve vánočku tak, jak ji znáte z domova. Oproti pletení z jednoho kusu, je tato skládaná vánočka o poznání náročnější, ale v Pekárně Kabát vítězí tradice nad časovými prioritami.


Nakonec zbývá jmenovat fakt, že je Kabátova máslová vánočka prodávána v originálně krabičce na míru, aby do poslední chvíle udržela svůj tvar. A přesně tak vypadá vánočka, kterou s čistým svědomím pohostíte svou rodinu i přátele. 119 Kč.

 

Připravila: Katka
Foto: pekárna Kabát
17. 12. 2014
 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

TIP NA DÁREK

Co byste poradili jako dárek pro sestru, po těch letech už mi ...

PITNÁ VODA

Máte někdo filtr na pitnou vodu? Chtěli bychom si ho pořídit ...

OPRUZENÁ KŮŽE

Co vám pomáhá?

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA© 2020, MeziŽenami.cz