Kosmetika

Kdo by netoužil mít dlouhé přírodní řasy?

Sbírání kytiček

Nejste spokojená s délkou svých řas nebo Vás trápí prázdná místa ve Vašem obočí? Právě pro vás přinášíme skvělý tip na vánoční dárek – HAIRPLUS, růstové sérum, díky kterému Vaše řady a obočí po denním ošetřování porostou.

 

Vaše řasy a obočí se prodlouží, budou hustější a silnější. HAIRPLUS Vám pomůže k dosažení maximální přirozené délky, hustoty a objemu.

FacEvolution
HAIRPLUS růstové sérum pro řasy a obočí – je unikátní přípravek obsahující komplex vysoce účinných bio peptidů, které dokáží řasy a obočí prodloužit, zahustit a zlepšit jejich kvalitu.

Vitaminy A, C, E, Panthenol a výtažky z květů zajistí přenos aktivních látek a výživu očního okolí a obočí. HAIRPLUS Vám pomůže k dosažení maximální přirozené délky a hustoty Vašich řas. Obsah: 4,5 ml, hmotnost: 0.10 kg
Cena: 2 280 Kč

Serum FacEvolution Skinso rozhodně stojí vyzkoušet. Již za 4 týdny je výsledek hodně viditelný

 

Bio peptidy obsažené v HAIRPLUS posilují strukturuVašich řas a obočí a snižují jejich vypadávání. Díky vitaminum A, C a E bude pokožka okolo Vašich řas a obočí vyživená a chráněná před škodlivými vlivy životního prostředí. Ženšenový výtažek obsažený v HAIRPLUS zpusobuje prokrvení folikulu řas, obočí a pokožky, která je obklopuje. Lepší zásobování živinami navíc umožnuje maximalizovat růstový potenciál Vašich vlasových folikulu řas či obočí. Pantenol, výtažky z kvetu a ovoce jsou další složky HAIRPLUS, které folikuly oživují. Klinické studie prokázaly, že k maximálnímu nárůstu délky řas dochází během 4 až 8 týdnu a to až o 40 – 45 % jejich původní délky. Splňte si svůj sen o přirozeně dlouhých a hustých řasách.

Více informací: www.skinso.cz

Připravila: -lc-
Foto: Skinso
3. 11. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků