Knihy

Knižní novinka: Emma Hart – Rande s knihomolkou

O seznamování, které je v reálném životě o dost jiné, než v knižních bestsellerech.

Kinsley má jedinou vášeň. Knížky. Čtením tráví veškerý volný čas, mezi knížkami je i v práci, protože má se dvěma kamarádkami malé knihkupectví. Je spokojená, ale jednoho dne jí přece jenom napadne, že jediná milostná dobrodružství, která zažívá, jsou ta v románech. Rozhodne se, že začne doopravdy randit. Josh, nejlepší kamarád jejího bratra, jí nabídne, že jí pomůže. Pomůže jí založit profil na několika seznamkách a hledat potenciální nápadníky. Kinsley je náročná, ale brzy přijdou první nabídky na rande.

Jak budou probíhat schůzky, když je pro Kinsley pomalu nejdůležitější, aby měl její budoucí partner načtené stejné knížky, a aby sdílel její názory na filmová zpracování oblíbených knih?

A proč vlastně Josh Kinsley pomáhá domlouvat rande, když by sám chtěl mít Kinsley jenom pro sebe?

Kinsley není Josh lhostejný. Ale rozhodně nesplňuje její náročná kritéria. Když se objeví někdo, kdo by jí mohl vyhovovat, uvědomí si, jak moc ji přitahuje právě Josh.

Kinsley se bude muset rozhodnout. Chce někoho, kdo bude podle jejích představ, nebo někoho, s kým cítí dobře, i když s ním nemá až tolik společného?

Oddechový román pro ty, kterým nebude vadit pár lechtivějších scén. Hlavní hrdinka sice tráví většinu času v knížkách, ale když se zamiluje, dokáže se i pěkně odvázat. Hezké dny a příjemné čtení, milí čtenáři.

Autor recenze: Jitka Králová

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Zdroj fotografií: Jitka Králová

Diskuze: příspěvků