Kosmetika

Kosmetické dárečky

S blížícími se Vánocemi často zjišťujeme, že nás vůbec nenapadá, co nadělit pod stromeček mamince, kamarádce, tetičce, sestře ani babičce…

Ještě než vymyslíte nějaké skutečně originální překvapení, můžete všem pro jistotu nachystat balíčky plné kosmetiky. Ty patří mezi vděčné dárky pro většinu našich blízkých. V síti parfumerií Marionnaud můžeme vybírat mezi dárkovými sadami vhodnými pro všechny věkové kategorie.
 
Nechte se inspirovat
 

 

Dárkový set koupelové řady Marionnaud (690 Kč) složený z velkého 400 ml sprchového gelu, tělového olejíčku se třpytkami a vonné svíčky potěší každou ženu.

 
 

 

Hned tři nádherně voňavé přípravky péče o tělo jsou připraveny v této sadě Baylis & Harding s mašlí (159 Kč). Těšit se můžeme na sprchový krém, tělové mléko a tuhé mýdlo, to vše s vůní divoké růže a listů malinovníku.

 
 

 

Luxusní černý saténový kufřík (870 Kč)  se zrcátkem uspokojí i ty nejnáročnější. Uvnitř kufříku se můžeme těšit na tyto produkty Baylis & Harding: dvě tuhá mýdla, sprchový krém, tělový peeling, sprchový gel a tělové mléko. Všechny přípravky jsou provoněny svěží ovocnou vůní mandarinky a grapefruitu.

 
Pivoňková krabička (159 Kč) překvapí hned několika voňavými přípravky Baylis & Harding, těšit se můžeme na krém na ruce, tekuté mýdlo s pumpičkou, sprchový gel a sprchový krém (na velkém obrázku).
 
Připravila: Šárka
Foto: Marionnaud
16. 12. 2010

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků