Kosmetika

Kosmetika oblíbená britskou královskou rodinou

Sbírání kytiček

Možná ji ještě neznáte, ale určitě stojí za vyzkoušení. Můžete ji koupit v e-shopu nebo se zajít podívat do její nové prodejny.

První obchod celosvětově úspěšné kosmetické značky Crabtree & Evelyn v České republice byl v říjnu loňského roku otevřen v pražském obchodním Centru Chodov. Nyní však můžete zavítat také do nové prodejny ve Slovanském domě nebo do e-shopu (na stránkách www.crabtree-evelyn.cz).
 
Pobočka Crabtree & Evelyn v zahradě Slovanského domu je po prodejně v OC Chodov druhou v Praze, která nabízí úplný sortiment výrobků od péče o ruce a tělo přes doplňky do interiéru až po delikátní potraviny – čaje, sušenky a zavařeniny.
 
 

nová řada
Modern English Florals

 Vyhlášená britská značka s tradicí sahající až do roku 1972 sází na léty prověřenou výrobu za použití přírodních surovin prvotřídní kvality a půvabný, decentní design svých produktů, což ve výsledku dává blahodárný požitek z každodenního používání. Crabtree & Evelyn byla ve svých počátcích malou rodinnou firmou, která se specializovala na luxusní mýdla, postupně se proměnila ve světového výrobce originálních přírodních vůní, luxusní tělové kosmetiky, gurmánských specialit a dárků pro zákazníky, kteří si užívají kultivovaný životní styl. Důkazem špičkové kvality je také fakt, že jde o oblíbenou kosmetickou značku britské královské rodiny.

 
Připravila: Šárka
Foto: 2media.cz
21. 4. 2011
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků