Kosmetika

Krása zevnitř

Pro zdraví a krásu pleti, vlasů a nehtů je důležitá nejen správná péče, ale také vyvážená strava, správný pitný režim a dostatek spánku. Přidat však můžete ještě něco víc.

Vhodné potravinové doplňky, které obsahují vyvážené složení ověřených účinných látek (vitaminy, minerální látky, aminokyseliny a přírodní extrakty), jež působí zevnitř a dlouhodobě ve všech tkáních lidského těla.
Novinka od firmy Rapeto – tablety VISABELL (60 tablet/258 Kč) pomáhají zlepšit kvalitu pokožky, její pružnost a vlhkost, přispívají k omezení tvorby pigmentových skvrn a vrásek. Podporují pevnost nehtů, přirozenou barvu, lesk a kvalitu vlasů. Jsou vhodné při lámavosti vlasů i nehtů a přispívají k udržení celkového zdraví a krásného vzhledu. K dostání v lékárnách.
 
Visabell obsahuje
  • MSM (methylsulfonyl methan)  – je zdrojem organické síry, která je v našem organizmu potřebná pro zdraví většiny tkání. MSM, kolagen a aminokyseliny s obsahem síry (cystein a metionin) odpovídají za kvalitu a pevnost vlasů, nehtů a pokožky.
  • Vitamin C, selen a flavonoidy (extrakt z vinných semen) – vitamin C podpořený bioflavonoidy je společně se selenem jedním z nejsilnějších a nejúčinnějších antioxidantů chránících pleť a celý organizmus před volnými radikály.
  • Koenzym Q 10, vitamin E – chrání buněčnou membránu buněk pokožky, zpomalují stárnutí celého organizmu a působí synergicky s vitaminen C a selenem.
  • Přeslička rolní – má dezinfekční schopnosti, takže pomáhá při ekzémech, zánětech v dutině ústní, uklidňuje nadměrně se mastící pleť.
  • Zinek – pomáhá udržovat pleť zdravou a chrání ji proti infekcím. Je znám jako „strážce krásné pleti“. Patří k antioxidantům chránícím buňky před působením volných radikálů.
  • Kyselina pantotenová, niacin, vitamin B6 – pomáhají udržovat zdravou pokožku a chrání před dermatitidou a ekzémy. Pomáhají při problémech s vypadáváním vlasů.
  • PABA kyselina paraaminobenzoová – působí hlavně na pokožku, chrání před nebezpečným ultrafialovým zářením.
  • Piperin – extrakt z pepře, který podporuje trávení a využitelnost živin přijímaných potravou, zlepšuje trávení a urychluje metabolizmus.
Více informací najdete na : www.topqualityproduct.cz.
 
Připravila: Šárka
Foto: Rapeto
25. 1 .2011
 
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků