Rodina

Kurz angličtiny jako netradiční dárek

Sbírání kytiček

Do konce roku nám zbývá již jen několik málo týdnů. Není proto divu, že začínáme přemýšlet o tom, čím letos obdarujeme své nejbližší. Co darovat jazykový kurz?

Vybrat vhodný dárek pro dítě je velmi složité. V seznamech pro Ježíška nalézáme většinou požadavky na nejnovější hračky, mobilní technologie nebo trendy oblečení. Hračky, které děti chtějí, zůstanou po určité době zapomenuté, a tak to bývá i s ostatními dárky. 

Proč tedy nevěnovat našim ratolestem něco netradičního a zároveň užitečného? Příkladem takového dárku může být jazykový kurz, který je pro děti zábavou a zároveň přispěje k jejich duševnímu vývoji a vzdělání. Spolu se znalostmi, které se jim budou v budoucnu jistě hodit, své blízké obdarujete také příjemně strávenými chvílemi a zároveň možností poznat nové přátele.

Helen Doron Early English nabízí kurzy pro děti od 3 měsíců až do 14 let. Celkem můžete vybírat z 10 kurzů rozdělených dle věku a míry pokročilosti dětí. Nejmenší děti výuku navštěvují v doprovodu rodičů, a tak jistě i oni dárek ocení jako velmi užitečné zpestření rodičovské dovolené. Součástí kurzu pro nejmladší děti (3 – 22 měsíců) je navíc spousta teorie o vývojových stádiích v raném věku dítěte.

Ke každému kurzu dostane dítě standardně sadu kvalitních výukových materiálů, které obsahují 4 pracovní sešity s omalovánkami, vystřihovánkami a nálepkami, 4 poslechová CD, u menších dětí dále 1 pohádkovou knihu a u větších zase interaktivní CD s hrami.


Kurzy pokrývají sedm let mluvené angličtiny pro nejmenší a malé děti a tři roky konverzace, čtení a psaní pro starší děti. Kurzy trvají zpravidla jeden školní rok. Vyučování pak probíhá v malých skupinách čtyř až osmi dětí. Děti jsou z kurzů Helen Doron Early English nadšené a vždy se těší na další hodinu.

„V dnešní době se nároky na znalost cizích jazyků zvyšují. Pro mladého člověka a jeho profesní, ale i osobní život je znalost minimálně jednoho cizího jazyka v podstatě nutností,“ řekl Marek Halfar, ředitel Helen Doron Early English pro Českou republiku. „Nabízíme proto možnost zakoupit dárkový poukaz na jazykový kurz jako užitečný dárek k Vánocům. Pořídit jej můžete v každé z našich poboček po celé České republice nebo pohodlně přes internetovou aplikaci na www.helendoron.cz. Po vyplnění potřebných údajů a zaplacení částky vám v tomto případě poukaz přijde emailem,“ dodal Marek Halfar.

Připravila: Zuzana

Foto: Helen Doron
12. 10. 2010

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků