Kosmetika

Letní líčení: Buďte sladká, buďte zářivá, buďte POP!

Sbírání kytiček

Inspirací pro novou kolekci s názvem Miss Pop je umění Pop Artu. Firma L´Oréal Paris velmi odvážně a nečekaně zařadila tuto explodující kolekci plnou barev do své letní nabídky.

Nebojte se a zkuste se odvázat a popustit uzdu fantazii. Osvěžte svůj denní make-up třeba jen tím, že kvalitně zpracujete základní make-up, na oči použijete jemné líčení v zemitých tónech, zvýrazníte řasy černou maskarou a opřete se do barevnosti rtů pomocí odvážných lesků na rty.

Lesky na rty Glam Shine

 
 

Laky na nehty La Vernis

Následujte trendy a slaďte své nehty s letní pop náladou! Extravagantní, neobyčejné a přesto neuvěřitelně šik – takové jsou výrazné pastelové odstíny laků na nehty nové kolekce Miss Pop. S nimi si snadno vytvoříte ty nejlepší kreace pro vaše nehty, které jednoznačně doplní a podtrhnou váš letní outfit.

 

Buďte hravá a originální! Vyzkoušejte nové samolepky na nehty s efektem barevných konfet. Ty jsou pro letošní léto opravdu Top Pop. Navíc je jejich aplikace opravdu jednoduchá. Samolepku nalepte na čistý nehet, zastřihněte a zapilujte podle Vašeho tvaru nehtu. Tři jednoduché kroky a máte hotovo.

 

Samolepky na nehty nail Art

 

Chcete-li se autorky na něco zeptat, najdete ji v naší poradně.

Připravila: Petra Šestáková
Foto: L´Óreal
24. 7. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků