Kosmetika

Líčení pro černovlásky podle špičkového vizážisty

Dnes vám přinášíme rady, jak se mají líčit černovlásky. Přední český vizážista Zdeněk Fencl pro vás kosmetikou Bobbi Brown nalíčil Katku.

Katka před líčením

Katka před líčením

Před nanesením make upu musíme pleť dokonale hydratovat a pod oči naneseme oční krém. Katka má pihy, ale pleť nemá moc opálenou. Musíme sjednotit barvu pleti s místy pigmentovanými. Začneme korektorem, kterým podstínuji obličej, a pak už stačí nanést lehce make up. Korektor nanesu pod oči a kvůli prosvětlení protáhnu korektor až pod nos a klidně i na střed brady. Místo pod očima je jediné, kde je potřeba potlačit pigmentaci. Pak naneseme make up.

 

 

Dále zvolím méně výraznou tvářenku, kterou tváře lehce prostínujeme. Začneme na jablíčku a přitáhneme na lícní kosti. Volím méně výrazné tváře, protože Katka má výraznou barvu očí. Na hnědé oči se hodí růžovozlatá perleťová barva. Vůbec bych se nebál té perleti. Stíny nanesu na celé víčko a lehce podkreslím i spodní víčko. Lze vzít i spodní linku, i když spodní linka oko mírně zmenší. Když má ale někdo velké oči, tak to nevadí, protože oči vyniknou. Použijeme lehce matnou hnědou jenom do vnějších koutků. Tím matným stínem ohraničíme tvar oka. Kdyby bylo oko nalíčené jen tím lesklým stínem,ztrácel by se nám jeho tvar. Pak vezmu okrový odstín camel, který se hodí i pro zrzky. Tím bych jen lehce odstínoval hloubku očí.


Pak už jen zmatníme základ pudrem. Na tváře přidáme ještě velmi lehký lesk. Obočí má Katka přirozené, akorát ho potřebuje učesat do tvaru. Bobbi Brown má líčidlo speciálně na obočí. U Katky bych použil bezbarvé.

Teď už jen zvýrazníme řasy černou řasenkou a líčení zakončíme světlejší rtěnkou.

Připravila: Katka
Foto: redakce
28. 11. 2011

 

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků